2752
2734
عنوان

آخ ک چقد مجردی خوبه خانمای متاهل همیشه به فکر خانواده ان

| مشاهده متن کامل بحث + 167 بازدید | 22 پست
ای گفتی ی روز دخترم بهم گفت مامان تو خدمتکاری انقد کار میکنی؟

من بچه هام همیشه کمک میکنن دخترم با اینکه کوچیکه ولی خب همیشه خودش اتاقشو مرتب میکنه و پسرمم همیشه کمک حالمه

مامان دوتا جوجه وروجک و شیطونم🥺😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره😂😂 خانوما تا ازدواج نکردن دلشون شوهر میخواد  وقتی ازدواج کردن خونه بابا رو

با کمال احترام مخالفم 

خانواده خیلی خوبی دارم

خودمم دوتا بچه و یه همسر خوب دارم ،خانه دار هستم و خیلی تو خونه کار میکنم.

اماااا اصلا دلم نمیخواد خونه بابام باشم،خونه خودمو با همه سختی هاش بیشتر دوست دارم

خونه بابارو در حد یه دورهمی میتونم تحمل کنم.

من بچه هام همیشه کمک میکنن دخترم با اینکه کوچیکه ولی خب همیشه خودش اتاقشو مرتب میکنه و پسرمم همیشه ک ...

اینام کمک میکنن

ولی خب من مدام روتختی و اینا میشورم غذا و ظرف  بچه هامم کوچیکن فقط همون اتاقشونو جمع کردن ظرفاشون

کاربر قدیمی هستم کار بر no aks ،،،،، خیلی وقته نبودم از سال ۹۶ عضوم
2731
همیرم خیلی درک میکنه و همیشه کمک حالمه ولی امشب خیلی خسته بود و زود خوابید

خب تو خونه مجردی هم ممکن هست همون روز که شما این شرایط را دارید، مادر و پدرتون هم خسته باشن زود بخوابن و نتونن براتون غذا بپزن ...

فرقی نداره پس 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
با کمال احترام مخالفم  خانواده خیلی خوبی دارم خودمم دوتا بچه و یه همسر خوب دارم ،خانه دار هست ...

قطعا هر کس نظرش متفاوته 

من خونه خودم رو خیلی دوست دارم ولی خب خونه بابام برام یه چیز دیگست

خب تو خونه مجردی هم ممکن هست همون روز که شما این شرایط را دارید، مادر و پدرتون هم خسته باشن زود بخوا ...

قطعا هر کسی دیدش به این قضیه متفاوته گلم