2733
2739
عنوان

معذرت خواهی از بچه ۸ساله

157 بازدید | 9 پست

سلام

یه جا شنیدم باید بعدازرفتاربدی ک کردیم بابچه حرف بدی گفتیم ازش عذرخواهی کنیم

خوب سوالم اینه با یادآوریش بچع ناراحت میشه یا خوبه ک اینجور تخلیه میشه؟

انسانیتی نیست وقتی کار انسانها کشتن بچه هاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین اگه مسئله بزرگی باشه که حتماً یادش می‌مونه حالا تو چه یادآوری کنی چه نکنی بهترین کار اینه که تو همین الان ازش معذرت خواهی کنی تا این مسئله یه مسئله حل نشده تو ذهنش نباشه که بخواد بعدها راجع بهش فکر کنه و بگه که مثلاً مادر من بابت این از من عذرخواهی نکرد یا این کارو با من کرد 

2731

به نظرم خوبه بچه یادمیگیره اگه کاراشتباهی کرد البته هر اشتباهی نه مثلا فحش داد،یااذیت کردن بزرگترها،بهونه گیری بیجا،اینا رو داشت بفهمه که معذرت خواستن درست میکنه

وزن فعلی۸۸/۲۰۰🤯                                                        وزن دلخواه ۶۵😊                                                          شروع رژیم و پیاده روی:۲/دی ماه/۱۴۰۲.                                  💚خداجون کمکم کن بتونم رژیم ام رو ادامه بدم💚                      📌  ۲بهمن ماه=۸۲/۸۰۰ 😊

یادآوریشم نکنی اون یادش هست.میتوتی بگی بابت فلان روز که فلان کارو کردم متاسفم،مثلا بگی عصبانی بودم و باید تمرین کنم روی عصبانیتم که بتونم کنترلش کنم

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

من ب پسرام هم یاد دادم هم خودم انجام میدم 

مثلا اگه ی اشتباهی بکنم میگم پسرم ببخشید متوجه نبودم ،،،یا ببخشید امروز زیاد خسته ات کردم 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری