2737
2734

چیکار کنم تو دعوا بهم بیاحترامی زیاد میکنه بارها پشیمون شده و قول داده اما نشده الانم از من یه حرف تو‌دعوا گرفته ب زبونش کینه گرفته دو روزه قهریم نگاهمم نکرده انگار اصلا علاقه ای نداشته نمیدونم موندم چ کنم محل بدم من یا ن منم اصلا دو روزه حرف ب غیر سلام و خدافظ نکردم چرا پس من با اینهمه بی احترامی ب دل نمیگیرم کاراشو فحشاشو چ کنم یکم دلتنگ شه یا ادب شه چجوری

من زمینه دعوا رو پیش نمیارم 

اصالت یعنی، بختیاری😍       ارجاعت میدم به امضام 💅                 تا زمانیکه که نظرسازنده ای نداشته باشم در تایپکی کامنت نمیذارم 😊                             اگه دیدی جوابتو ندادم بدون هم نظر نیستیم پس انرژی و وقت خودمو الکی هدر نمیدم  و نظرمو به کسی تحمیل نمیکنم 😚                                                        من ز نژاد کورشم ، آزاده ای پر شورشم پیکان تیر آرشم ، خون رگ سیاوشم من کاوه ی آهنگرم ، تا به ستم نیاورم از چرم، پرچم ساختم ، تا بر ستمگر تاختم از غرب و از ماد آمدیم ، ارژنگی و پاک آمدیم من پارت اشکانیم ، من شیر مرد پارسی ام موج خلیج فارسم ، من شاه تنها خاورم زیرا که من ایرانیم ، از قوم بختیاریم    🌺                                                    

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
متاسفانه‌ من چند تا سوال زهنم در گیر کرده بود پرسیدم شاکی شد دعوا شد

دیگه خودتون قلقشو بهترمیدونی ببین چی برا زندگیت بهتره

اصالت یعنی، بختیاری😍       ارجاعت میدم به امضام 💅                 تا زمانیکه که نظرسازنده ای نداشته باشم در تایپکی کامنت نمیذارم 😊                             اگه دیدی جوابتو ندادم بدون هم نظر نیستیم پس انرژی و وقت خودمو الکی هدر نمیدم  و نظرمو به کسی تحمیل نمیکنم 😚                                                        من ز نژاد کورشم ، آزاده ای پر شورشم پیکان تیر آرشم ، خون رگ سیاوشم من کاوه ی آهنگرم ، تا به ستم نیاورم از چرم، پرچم ساختم ، تا بر ستمگر تاختم از غرب و از ماد آمدیم ، ارژنگی و پاک آمدیم من پارت اشکانیم ، من شیر مرد پارسی ام موج خلیج فارسم ، من شاه تنها خاورم زیرا که من ایرانیم ، از قوم بختیاریم    🌺                                                    
خوب تا بوی دعوا میاد جو رو عوض کنید  نزارید دعوا بشه چون شما بیشتر آسیب میبینید

یهو خیلی عصبی میشه کارایی میکنه ک هر چی میگم اروم شو نمیشه من همیشه در مقابل پرخاشگریش تو دعوا ساکت میمونم دعواهای دیگه اگ خیلی نتونم خودمو بگیرم جواب میدم ازم کینه ب دل میگیره 

2740
خوب تا بوی دعوا میاد جو رو عوض کنید  نزارید دعوا بشه چون شما بیشتر آسیب میبینید

الان راه حلی دارین برای این قهرمون من خیلی ازش بی احترامی دیدم نمیخام پا پیش بزارم موندم چیکار کنم دو روزه البته یه چراغ سبزایی دادم اما خودش محل نداد 

دیگه خودتون قلقشو بهترمیدونی ببین چی برا زندگیت بهتره

برای قهر الانمون چ کنم اخه اون ب من بی احترامی زیاد کرده من نمیخام منت بکشم انتظار دارم اون بیاد اونم از من یه حرف کینه‌گرفته نمیاد 

برای قهر الانمون چ کنم اخه اون ب من بی احترامی زیاد کرده من نمیخام منت بکشم انتظار دارم اون بیاد اون ...

خب حرکتی نزنین تاخودشو بیاد جلو ولی بی تفاوتم نباشین هیچوقت سفره دعوا رو شما زودتر پهن نکنین وقتی میدونین اینجوریه تو اروم تو فضای مناسب بالحن ملایم سوالتونو بپرسین

از من میشنوی خودت تمومش کن  اصلا خودتو بزن به اون راه که یادم نبوده قهریم یه دفعه یه برخورد عالی همیشگی بکن 

کلا هم‌ دوتا کار رو بنظرم بکنی خوبه حالا میگم خودت بسنج

یکی اینکه برید پیش یه طبیب حاذق اصلاح مزاج کنید شاید غلبه طبع داره انقدر عصبی میشه چون ظاهرا دوستتون داره 

دو اینکه از یه مشاور کمک بگیرید تا ببینید مشکل از کجاست

من نمیدونم تو حالت چجوریه رابطه و رفتارتون با هم ولی مثلا بعضی چیزا ثابت شده اس مثل حفظ اقتدار مرد که بنظرم یه جورایی آب روی آتیش خشم مردا  و ...

در آخرم خسته نشو تلاش کن و توکل و توسل درست میشه ان شالله