2737
2734
عنوان

شنوایی سنجی نوزاد

182 بازدید | 24 پست

سلام بچه ها دخترم اول تولد شنوایی سنجیش گوش راست خوب بود چپ گفتن مایع داره یک ماهگی بردم یه جا دولتی تست aabr هم انجام شد و هردو گوش خداروشکر خوب بود حالا چهار ماهگی یه جا خصوصی بردم بچه بیدار بود و سر گوش چپش یکم گریه کرد و کلی هم تکون خورد و اون گوشو گفت یه هفته دگ بیار ولی من چهار روز بعد یه جا دولتی بردم اصلا قبول نکرد abr کنه گفت یه ماهگی اوکی بوده و سن زیر شش ماه تست عصب اعتبار نداره و معمولی گرفت و خوب بود و گفت اصلا دگ چک نمیخواد

از طرفی شنیده بودم مرکزا خصوصی برا کاسبی یه گوشو رد میکنن که باز بری ولی نگرانم به حرف کی گوش بدم

کسی تجربه داره؟!

رستا ام ، میرزایی :) . . . منتظرم ، منتظر روزهای خوب که هر روز وجودشو حس میکنم ♡

من همون اول تولد بردم شنوایی گفتن خوبه اما دوباره ماه دیگه بیار اما ما نبودیم. دخترم از کوچیکی خیلی به صدا حساس بود ما هم گفتیم حتما مشکلی ندارن دیگه

ما منتظر منتقم فاطمه هستیم 🇵🇸🇵🇸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوماه پیش یه خانومی برده بودخصوصی گفتن یکم مایع داره بعدکه۶ماهگیش برددولتی گفتن متاسفانه بچه ناشنواست البته بچه باشربت به خواب عمیق بایدبره بعدمعاینه کنن

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
2728
بنظرم پیگیر باش به صداهای مختلف و اسمش واکنش میده

واکنشش خیلی شدیده

بشکن بشنوه میپره

صدا موتور تو خیابون از خواب بیدارش میکنه

رستا ام ، میرزایی :) . . . منتظرم ، منتظر روزهای خوب که هر روز وجودشو حس میکنم ♡
من همون اول تولد بردم شنوایی گفتن خوبه اما دوباره ماه دیگه بیار اما ما نبودیم. دخترم از کوچیکی خیلی ...

دختر منم شدیدا حساسه بهصدا خواب باشه باید خاموشی بزنیم الان اینا فقط به من استرس دادن نمیدونم چیکار کنم

دوماه پیش یه خانومی برده بودخصوصی گفتن یکم مایع داره بعدکه۶ماهگیش برددولتی گفتن متاسفانه بچه ناشنواس ...

این دوبار انجام داد یه بارش خواب ود اوکی بود یه ابرش تو بعلم بیدار جیغ و دادم میکرد والا موندم چه غلطی کنم دگ🤦🏻‍♀️

2738
حیف که حوصله ندارم بنویسم همین شنوایی سنجی چه حالی از ما خراب کرد و بچه خداروشکر سالم بود

🥺🥺🥺کاش طبق تجربتون بهم بگین چیکار کنم بهتره؟!😅

دختر منم شدیدا حساسه بهصدا خواب باشه باید خاموشی بزنیم الان اینا فقط به من استرس دادن نمیدونم چیکار ...

دخترم ۷ ماهشه به صدا کامل واکنش نشون میده حتی اسمش رو بگم سر بر می گردونه. شما هم که دولتی بردی گفتن مشکلی نیست دیگه. چرا باز نگرانی؟

ما منتظر منتقم فاطمه هستیم 🇵🇸🇵🇸
ببر یه مرکز دیگه اگه گفتن سالمه دیگه توجه نکن

به همین فکر میکنم

توکل به خدا دگ

دخترم ۷ ماهشه به صدا کامل واکنش نشون میده حتی اسمش رو بگم سر بر می گردونه. شما هم که دولتی بردی گفتن ...

میدونی وقتی یکی یه انقلت میاره وسط آدم مستاصل میشه🤦🏻‍♀️

مشکل اینه همش میگن نه ربطی به واکنش داشتن نداره و این چرت و پرتا

این دوبار انجام داد یه بارش خواب ود اوکی بود یه ابرش تو بعلم بیدار جیغ و دادم میکرد والا موندم چه غل ...

یجادیگم ببربپرس یه جای خوب ببرکه خیالت ازجواب درست راحت باشه

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
یجادیگم ببربپرس یه جای خوب ببرکه خیالت ازجواب درست راحت باشه

آره همین کارو میکنم

توکل به خدا دگ

2706