2752
2734
عنوان

شنوایی سنجی نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 206 بازدید | 24 پست
میدونی وقتی یکی یه انقلت میاره وسط آدم مستاصل میشه🤦🏻‍♀️ مشکل اینه همش میگن نه ربطی به واکنش داشتن ...

من پسر اولم هم همون بیمارستان چک کردن گفتن مشکلی نیست تا الان که ۴ سالشه هیچ شنوایی سنجی نبردم و هیچ مشکل نداره خدا رو شکر. نمیدونم والا. پس اگه مشکل شنیدن نیست مشکل چیه که میگن ربطی به واکنش نداره

ما منتظر منتقم فاطمه هستیم 🇵🇸🇵🇸
من پسر اولم هم همون بیمارستان چک کردن گفتن مشکلی نیست تا الان که ۴ سالشه هیچ شنوایی سنجی نبردم و هیچ ...

والا منم نمیدونم به هر طریقی میخوان فقط آدم آب خوش از گلوش پایین نره

توکل به خدا دگ ان شاء الله همه کوچولوها سالم باشن

رستا ام ، میرزایی :) . . . منتظرم ، منتظر روزهای خوب که هر روز وجودشو حس میکنم ♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا منم نمیدونم به هر طریقی میخوان فقط آدم آب خوش از گلوش پایین نره توکل به خدا دگ ان شاء الله همه ...

پزشکی و پیرا پزشکی فقط شده تجارت. انشاالله دختر شما هم سالم باشه 

ما منتظر منتقم فاطمه هستیم 🇵🇸🇵🇸
🥺🥺🥺کاش طبق تجربتون بهم بگین چیکار کنم بهتره؟!😅

ما بهمون گفتن سه رۉزگی بیارین مادرشوهرم بردش وقتی اومد گفت که گفته یه گوشش جواب نمیده به دستگاه ببرین دوهفته دیگه بیارین ممکنه آبی آشغالی چیزی تو گوشش مونده باشه حین زایمان،مام چون طرف مادریم گوششون ضعیفه بشدتتتتت استرس داشتم ناگفته نماند ماشالله خیلی خوب بود گوشش با صدا چشاش رو به هم میزد یا میپرید از خواب،ولی باز میگفتم حتما گوشاش ضعیفه که اینجۉری گفتن تجربه هم نداشتیم هیچکدوم نمیدونستیم خیلیاااا از بچه ها ازسنجش گوش چند بار رد میشن البته اینو بگم شهر ما فقط تست OAEداشت که برای مجرای داخلی گوشه مث حلزون و اینا و تست عصب که ABRهست و اون خیلی دقیق تره شهر ما نداشت 

دوبار تو شهرمون با تستoae هردو گوش رو رد شد و دوبار بک گوش مثبت میشد یه گوش منفی بابام میگفت اگه این درست باشه کلاا نبایدتین دستگاه اینجوری بزنه مگه میشه یبار بگه مشکل داره یبار بگه نداره خلاصه سرت رو درد نیارم به گوش مردم افتاده بود که بچه فلانی ناشنواست و هر روز یه چیزی اضافه میکردن بهش و به گوشم میرسید اینقدررر گریه میکردم و ناراحت بودممم که نگو خانوادم از خودم بدتر چون اونام فک میکردن دورازجون مشکل داره میگفتیم نکنه از خانواده مادریم رسیده به بچم

تا اینکه نزدیک سه ماهش بود پاشدیم رفتیم شهر دیگه که تست عصب داشته باشه و چهار بار دکتر برامون تست زد و الحمدالله خداروهزار مرتبه شکررررهر دو گوش گفت ۱۰۰سالمه و ما بعداز سه ماه نفس راحت کشیدیم اینجوری شد که تصمیم گرفتم دیگه به این مزخرفا اعتماد نکنم لعنت بهشون.

2731
پزشکی و پیرا پزشکی فقط شده تجارت. انشاالله دختر شما هم سالم باشه 

ان شاء الله فداتشم

رستا ام ، میرزایی :) . . . منتظرم ، منتظر روزهای خوب که هر روز وجودشو حس میکنم ♡
ما بهمون گفتن سه رۉزگی بیارین مادرشوهرم بردش وقتی اومد گفت که گفته یه گوشش جواب نمیده به دستگاه ببری ...

آخ آخ همه این غصه هایی که خوردین یه طرف اون در دهن مردم یه طرف دگ😩 خدا نگذره از همشون

والا منم تو استرس بدی موندم دگ توکل به خدا ان شاء الله تع همه‌ چی فقط سلامتی و دلخوشی باشه❤️

آخ آخ همه این غصه هایی که خوردین یه طرف اون در دهن مردم یه طرف دگ😩 خدا نگذره از همشون والا منم تو ...

اگه بچت به صداهای ریز واکنش داره نگران نباش توکل کن به خدا انشالله که صحیح و سالمه من خودم تمام اینارو درک میکنم،و واقعااا حرف مردم خیلی آزار دهنده است.

اگه بچت به صداهای ریز واکنش داره نگران نباش توکل کن به خدا انشالله که صحیح و سالمه من خودم تمام اینا ...

آره خداروشکر واکنش داره کامل

دگ فقط استرس ساختن براشون شده هنر

توکل به خدا

ان شاء الله همشون سلامت باشن