2737
2739
عنوان

کسی مجموعه رمان وحشی رو خونده؟

259 بازدید | 12 پست

جلد پنجم پسربهشت درباره کیه؟ کسی داره لینک دانلود بده؟تو سایت زده درباره نولانه خب نولان چی میشه ؟

باران ابراهیمی عزیزم لطفا کاربریمو دیدی حتما بهم پیام بده هنوز شماره قبلیمو دارم...
عزیزم کتابه یا فیلمه؟ 

رمان چند قسمتی فوق العاده اس دارم خل میشم برای جلد اخر پیداش نمیکنم

باران ابراهیمی عزیزم لطفا کاربریمو دیدی حتما بهم پیام بده هنوز شماره قبلیمو دارم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چن جلده؟ کتابخونه عمومی پیدا میشه؟ 

پنج.

تو سایتا من دونه دونه پیدا کردم خوندم تو کتابخونه ندیدم فکرم‌نمیکنم حداقل دولتیا داشته باشن خیلی صحنه داره

2740
پنج. تو سایتا من دونه دونه پیدا کردم خوندم تو کتابخونه ندیدم فکرم‌نمیکنم حداقل دولتیا داشته باشن خی ...

من خوندم محشررررره 

قسمت بعدیش اومد من توی تلگرام کانال نویسنده را داشتم 

اما یهو چند پارت گذاشت و گفت یه مدت نمیزارم بعد هم نگذاشت تاااتلگرام فیل تر شد 

دیگه خبریش ندارم

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
من خوندم محشررررره  قسمت بعدیش اومد من توی تلگرام کانال نویسنده را داشتم  اما یهو چند پا ...

اخرین قسمت کدومو خوندی؟

اخرین قسمت کدومو خوندی؟

یادم نیست .فصل بعدی تازه شروع کرد که دیگه گفت یمدت نمیزارم منن بعدش دیگه خبر ندرم

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃