2733
2739

سلام یه دختر دارم 

۱۴ساله ازدواج کردم 

شوهرم جدیدا پنج شنبه وجمعه رو با دوستاش میره بیرون اعتراض میکنم میگه شنبه تا چهارشنبه برای شما میرم سرکار پنج شنبه وجمعه بزار برای خودم باشم 

هرچی بهش میگم یجوری جواب میده 

چیکار کنم

برای شما میره سرکار؟؟

خودش نمیخوره 

نمیپوشه 

زندگی نمیکنه ؟؟

مخالف بیرون رفتن آقایون نیستم با دوستاشون ولی حدی داره هر هفته چه خبره سرگردنه حیرانه مگه میپیچونه 

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با زن جایی نمیره؟ خیلی عجیبه پیگیر باش

🍀با خودت قهر نکن بانو! 🍀هرروز صبح مقابل آینه به فکر زندگی که باید میداشتی و نداری،کارهایی که باید میکردی و نکردی،و روزهایی که از عمرت گذشت و به سن و سالت افزود نباش🍀یک روز هم برای خودت باش... آزاد و رها...🍀فکر کن قرار نیست هیچ مردی برایت مردی کند🍀خودت مرد خودت باش...🍀 تو هنوز هم در اعماق وجودت،آنجا که پر از دلشوره و تشویش است، آنجا که سرشار از اندوه است،هزاران آغوش پنهان کرده ای که جان می بخشد🍀زندگی از تو جریان خواهد گرفت🍀 نگاهت هنوز هم آرامش را در هر دلی می ریزد🍀هنوز هزار هزار دل،در پیچ موهای مجعدت سرگردانند🍀با خودت قهر نکن بانو!🌸تو هنوز زیباترینی🌸                                                        💞خودت را دوست بدار💞
2731

خرفت خريدار نداره؟

منم ميرم دنيال تفريحات خودم وقتايي ك خونست

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

مشکوکم مشکوکم به اون   

نمیدونم حرفش زوره درسته حق داره گاهی با دوستاش باشه ولی اینکه هر پنج شنبه جمعه با دوستاش باشه عادلانه نیست پس شما تفریح نمیخواین؟ مرد متاهل تفریحش با خانوادشه گاهی با دوستاش 

بدون دعوا بگو مام دوس داریم باهات وقت بگذرونیم ی روزو با دوستات باش ی روزو باما

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو مثل آدما فرض نکن. برای اون زمان مهم نیست. زمانش که شد، خودش خواسته ات رو بهت میده.زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست❤خدایا شکرت❤بعد ی سقط و یک سال اقدام بیبی چکم دوروز مونده ب ولادت پیامبرمون مثبت شد خدایا خودت مواظب تودلیم باش💚1402/9/7رفتمNT فندقم 12هفته و2 روزش بود و سالم،دکترم احتمال داد دختره❤خدایا شکرت
2740
خب این چه زندگیه؟؟ اصلا چرا ازدواج کردین؟

من ك زندگيم اينجوري نيست..وقتي حرفت برر نداره

ايا راهي داري؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا