2737
2734

خانمی شما ک عضویت کاربریتون ایتقدر قدیمیه😳 من اون موقع بچه مدرسه ای بودم دوم دبیرستان.یادش بخیرررر چطوریه یعنی گوشی عوض نکردین یعنی عوض هم بشه کاربری برمیگرده

اول خداجونم بعد مادرجونم خدایا مادرم رو حفظ کن خداوند مهربانم پروردگارم دوستت دارم  خدا جانم تو سختی ها و مشکلات زندگیم همواره یار یاورم باش و هیچ وقت تنهام نزار من بی تو هیچم . فقط تنها ب تو توکل می کنم می دانم ناامیدم نمی کنی .خدایا سپاسگذارم . بنده حقیر تو 💔💔💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانمی شما ک عضویت کاربریتون ایتقدر قدیمیه😳 من اون موقع بچه مدرسه ای بودم دوم دبیرستان.یادش بخیرررر ...

خانمی در مورد نام کاربری،  آره وقتی رمز و نام کاربری دارید با هرگوشی میتونید وارد نی نی سایت بشید

خانمی در مورد نام کاربری،  آره وقتی رمز و نام کاربری دارید با هرگوشی میتونید وارد نی نی سایت بش ...

اخه میگم شمارشونو  رو عوض نکردن

اول خداجونم بعد مادرجونم خدایا مادرم رو حفظ کن خداوند مهربانم پروردگارم دوستت دارم  خدا جانم تو سختی ها و مشکلات زندگیم همواره یار یاورم باش و هیچ وقت تنهام نزار من بی تو هیچم . فقط تنها ب تو توکل می کنم می دانم ناامیدم نمی کنی .خدایا سپاسگذارم . بنده حقیر تو 💔💔💔
2731