2733
2734

نسبت به قیمتش عالیه

نمیدونم چی بگم ، فقط میتونم بگم اینجا باید امضا رو مینوشتم ولی نفهمیدم چی بنویسم چون چیزی برای گفتن نیست اگه بود من خب میگفتم دیگه مگه روانیم که نگم ؟ ولی خب نمیدونم شاید هم باشم بستگی داره شما روانی رو چجوری تعریف کنید... فقط باید بگم شما ها آدمای احمقی هستید که امضا چرت و پرت منو تا آخر خوندید 😁❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

اگه پولشو داری اینو نگیر بهترشو بگیر

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
هنگ نمیکنه دوربینش خوبه فایو جیه؟

عالی

به هر حال مدل آ مشخصات فوق العاده ای نداره ولی گوشی ضعیفی نیست که راحت هنگ کنه 

شاید در طی ۳ ۴ سال خیلی کم هنگ کنه....

گوشی های آ دوربین خوبی دارن کلا

نمیدونم چی بگم ، فقط میتونم بگم اینجا باید امضا رو مینوشتم ولی نفهمیدم چی بنویسم چون چیزی برای گفتن نیست اگه بود من خب میگفتم دیگه مگه روانیم که نگم ؟ ولی خب نمیدونم شاید هم باشم بستگی داره شما روانی رو چجوری تعریف کنید... فقط باید بگم شما ها آدمای احمقی هستید که امضا چرت و پرت منو تا آخر خوندید 😁❤️
2738
A24خوبه؟

از اون اطلاع ندارم

من A11 دارم داداشم A12 که خب هم قدیمی شدن هم مثلا دوربینشون باکیفیت نیست اینا که کلا هیچی به نظرم الان اصلا ارزش خرید ندارن

مامانم A54 خریده اون خوبه هم قدیمی نیست هم کیفیت دوربینش نسبت به قیمتش تو رده خودش خوبه هم گوشی جدیدی هست زود گرم میشه ولی درکل من خوشم اومد ازش

قیمتش هم فکر کنم حدود ۱۵، ۱۶ تومن اینا باشه 

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم