2737
2734

سلام خانما 

من چند ساله ایران نیستم و فقط از طریق واتساپ خانواده هامون رو میبینیم

شوهرم هر وقت با خواهراش تصویری صحبت میکنه من نه همیشه بعضی وقتها میومدم جلو و یه سلام و احوالپرسی میکردم و میرفتم اونور تا شوهرم صحبت کنه چون واقعا حرفی هم نداشتم که بزنم باهاشون 

اینم بگم که تو ایران خیلی باهاشون مشکل داشتم نه فقط من جاریام هم باهاشون مشکل دارن 

حالا اون دفعه اومدم جلو سلام علیک کردم و نوه دار شدن مجددش رو بهش تبریک گفتم و چون اسم نوه اش رو هم اسم من گذاشتن منم با شوخی و خنده گفتم چه خوب همه( مثلا عاطفه ها اسم مستعاره)خوبن  

یهو خواهر شوهرم گفت نه اینطوریام نیست,که من با خنده رد کردم تیکش رو و اصلا اخم و اینا هم نکردم  

موقعی که خداحافظی کردم یهو به شوهرم گفت عاطفه مثل پیام بازرگانی میمونه میاد و زود میره 

شما بودین ناراحت نمیشدین 

چون من هر وقت با خانواده خودم حرف میزنم اول خانوادم میگن به فلانی(شوهرم)سلام برسون و اصلا هم تیکه نمیندازن که چرا نمیاد با ما حرف بزنه

ازعنوانتون بدون توضیح بدبرداشت کردم وقطعا ناراحت میشدم ولی توضیحات نشون میده توهینی نبوده دراین رابطه ..فقط اونقسمت که حرف شماروتاییدنکردن حق داشتین ناراحت بشین 

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..