2733
2734
عنوان

نامزدم و خریدن خوراکی از کارت من

680 بازدید | 29 پست

سلام دوستان نامزدم اصلا واسه خرجی بهم پول نمیده اصلااااا

ولی هرچی بخوام میخره حتی میرم ارایشگا کارت خودش میده حساب میکنم اصلا به کارتم پوا نمیزنه

بعد امشب رفتیم بیرون بعد گفت خوراکی بخریم گفتم بخریم بعد چشمم خورد به کارتم همین طور الکی گفتم میخوای از کارت من بکش

گفت باشه😑 ی جوری شدم

انتظار نداشتم

دیگه میخوام بگم که بهم پول بده ماهیانه اما نمی دونم چطور بگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همیطور خودش پروعع تو هم پرو باش بگو

اص کارات دستش چیکا میکنع شل نگیر خودتو

رفیق جونی میشه برا حاجت دلم ی صلوات مهمونم کنی🥲اسمم فاطمه‌س😊لطفا برامنم دعا کنید ک آرامش داشته باشم 🤍🌱آبروم حفظ بشه و آدمای بد از زندگیم حذف بشن..و اون کسی رو که میخام دوباره بیاد طرفم برای ابراز علاقه و درست شدن همه چی انشاالله...🥹گلم دعا کردی بگو تا برات صلوات بفرستم❤️من ب دعاهای شما و دل‌های پاکتون باور و ایمان دارم(التماس دعا)📿🧿
2740

از الان هرجوری عادتش بدی اونجوری بار میاد 

نیازات بهش بگو تا بعدا اگ ازش خواستی زورش نیاد

15سالم بــود ک عاشقت شدم ،با حرفات خامم کردی و عقل از سرن پروندی ،دیگ هیچی برام مهـــم نبود(ن آبروی پدر ن مادر)،همه ی زندگیم تو شــده بودی،خونوادم مخالفت کردن و من تو رو انتخاب کردم حتی حاضر شدم بخاطرت آبروی بابامو ببرم،همه چی ب خوبی پیش رف خونوادمم قبولت کردن روز جشن فرا رسید و من بخاطر آرایشگری ک تو انتخاب کردی بعد 6 روز از عقدمون یه سیلی خوردم،اونروز پیش همه حتی غریبه ها هم خورد شدم،از اونروز ب بعد دیگ هیچی مث قبل نشد،من بجای روزای خوش،روزای بد زندگیمو گذروندم،بخاطر حـــرفات،مـادرت منو تحقیر کرد پیش عروس داییم،از اونروز دیگ خیلی پیر شدم دیگ همون دختری نشدم ک بقیه میشناختن شدم یه دختر سرد و بی احساس،دلم شد مث سنگ الانم ک 20 سالمه وقتی بهم نگا میکنن فک میکنن من یه زن 30 سالم
2706