2737
2739
عنوان

ملالت های مادری

282 بازدید | 10 پست

اینجا مینویسم تا بمونه ایشالا بعدش همه چی خوب شد بیام گاهی این تاپیک بخونم 

پسرم شنبه ۲۰ آبان بدنیا اومد بخاطر کمبود اکسیژن بردنش تو دستگاه مادرم کنارم بود که ویروس گرفت و خیلی حالش بد بود به ناچار فرستادمش خونه خودم روز بعد مرخص شدم بخاطر سزارین نمیتونستم از دختر کوچولوم نگهداری کنم فرستادم خونه خاله اش دخترم خیلی بهم وابسته است و هر روز قلبم هزار تیکه میشه که چطور داره بدون من و باباش سر میکنه روز دوم خودمو بطور رو پا کردم رفتم پیش بچم با دکتر صحبت کردم که بچمو بیارم خونه اما شبش یهویی سرماخوردگی شدید گرفتم و نمیتونم بچمو بیارم روزی ۲۰ تا پله رو میرم پایین تا دو دقیقه از دور بچمو ببینم امروز تو دستگاه باباش صداش زد واکنشی نداشت خودم صداش کردم شروع کرد دست و پا زدن دلم داره میترکه دوتا بچم نیستن خودمم تنها و مریض افتادم گوشه خونه نمیدونم چکار کردم به این روز افتادم خیلی درد دارم خیلی درد دوری بچه هام درد بخیه ها درد ورم سینه تا شیرم خشک شه درد سرما خوردگی و سرفه های ناجور درد تنهایی چرا همه چی باهم اتفاق افتاد خدایا منو با بچه هام امتحان نکن بهم توانایی بده بچه هام منو دارن منم جز خودت کسی رو ندارم 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
قوی باش میگذره همه روزای سخت دارن اما میگذره واسه منم زایمانم سخت بود تنها بودم شهر دیگه همسرم کشیک ...

بله عزیزم میگذره من تحمل میکنم فقط بچم صحیح و سالم بیاد پیشم 

التماس دعا گلم

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دارم روزی و میبینم که بچه هات پیشتن و شما داری این تاپیک و میخونی

ایشالا ایشالا برام دعا کنید ممنونم 

بله عزیزم میگذره من تحمل میکنم فقط بچم صحیح و سالم بیاد پیشم  التماس دعا گلم

میاد خیالت راحت چیزی نمیشه الان یکمی به خودت برس که فسقلی بیاد خونه دیگه خواب نداری انشالله این روزا به سلامتی سپری میشه شلوغ کردنا دویدنا و پر حرفیاش رو زودی ببینی  

Love your self💜 عشق یعنی همسرم و دخترم

پسر قشنگم امروز که اومدم دیدنت برای اولین بار یکی از چشمات رو تو حالت نیمه باز دیدم و لبخند شیرینی میزدی خیلی دلم میخواد بغلت کنم 🥺 دکتر گفت باید دوره ویروست بگذره دارویی که زودتر خوبت کنه وجود نداره دارو کمک میکنه به بهبودت ایشالا مامانی زودتر از شر این ویروس خلاص میشه میاد قشنگ بغلت میکنه الهی قربون اون چشمای قشنگت برم من 

2740
عزیزم پسرت مرخص شد،؟

بله گلم ۵ شنبه مرخص شد اومد خونه