2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
نه کاش تهران بودی من پسرم ۲ سالشه😁 نوزادی ماه اوله تولده...دیگه الان جیگرامون کودک حساب می شن

چجوری سرگرمش میکنی همیشه دلم میخواست اطرافم یکی باشه ک بچهامون همسن باشن وازتجربیات هم بگیم باهم وقت بگذرونیم وسرگرمشون کنیم

چجوری سرگرمش میکنی همیشه دلم میخواست اطرافم یکی باشه ک بچهامون همسن باشن وازتجربیات هم بگیم باهم وقت ...

عزیزم با کتاب..توپ بازی..گاهی پارک..گاهی تلویزیون..الان‌که بزرگتر شده نقاشی..وسایل خونه...

لطفا لایک نکنید مگر در مواقع نیاز
عزیزم با کتاب..توپ بازی..گاهی پارک..گاهی تلویزیون..الان‌که بزرگتر شده نقاشی..وسایل خونه...

ازنظر رفت و آمد ومهمونی باتوجه ب سنش چقد فعالید وفضولی نباشه ممنون میشم نظرتون بگی ک لازمه یا اینکه بیشتر باخودت وقت بگذرونه بهتره

ازنظر رفت و آمد ومهمونی باتوجه ب سنش چقد فعالید وفضولی نباشه ممنون میشم نظرتون بگی ک لازمه یا اینکه ...

عزیزم من از خانواده هامون دورم ..اگه نزدیک هستید خوب برید تا بچه اشنا شه اگه خودشم دوست داره..بچه من غریبی می کرد تازه حالا بهتر شده.‌نه این چه حرفیه

لطفا لایک نکنید مگر در مواقع نیاز
2738