2737
2734
عنوان

فردا نوبت سزارین دارم

293 بازدید | 34 پست

پمپ درد واقعا برای شما خوب بوده ک بگیرم؟چکار کنم اولین بلند شدن کمتر اذیت بشم خیلی استرسشو دارم انقد از وحشتناک بودنش شنیدم . وقتی سر شدن از بین رفت دردام شروع میشه خیلی زیاده؟دردش وقتی تکون میخورم میاد سراغم یا مداومه؟

آخی به سلامتی،مبارک باشه

پمپ دردو حتمااااا بگیر

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤برای مامان شدن همه خانومای منتظر، لطفا یه صلوات بفرست دوستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر کردن بهش وحشتناک تر از خودشه

پمپ درد بگیر هیچی نمیشه😍

انشالله به سلامتی بیاد بغلت 

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️
2731
2738

الان یسریا میان میگن نباباااا من فردا عملم پتو شستم بیست نفر مهمونی دادم فلان😒😂 اره حتما بگیر نمیخوام بترسونمت ولی منی ک ۸ ساعت قبل عمل درد کامل زایمان طبیعی مشیدم و آخ نگفتم، بعد عمل شکممو ک فشار دادن شرشر اشک میریختم. بگیر شیاف نمیدن ک نامردا

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡

من دوتا سزارین داشتم اولی بیهوشی کامل دومی کمر به پایین از دومی خیلی راضی بودم به نظرم فقط سوند زدنش حس بدی داره وگرنه نه آمپول بی حسی نه اولین دفعه که راه میری هیچکدوم سختی نداره به چرت و پرتای دیگران گوش نده فقط به جگرگوشه ات فک کن که قراره بغلش کنی و ازش لذت ببری

من تجربه ندارم اما امیدوارم زایمان خوبی داشته باشی نترس سختیاش تا الان بوده سزارین تا جایی که من شنیدم راحته برا منم دعا کن به اون روز برسونمش❤️

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

پمپ درد چیه شیاف بزار زود به زود دردت میوفته و اصلا نمیفهمی.پرستارا نمیدن چند تا اونم ساعت طولانی میدن یدونه دادن بهت بده همراهت ببره از داروخونه چندتا بخره بزار پیشت هر موقع دردت گرفت استفاده بکن اولی رو من درد کشیدم ولی دومی رو اینجوری کردن درد نداشتم خونه هم گرفتم دیگه درد نداشتم