2737
2734

فردا سزارین دارم یکم درموردش برام بگید

بعد از چقد از سری درمیام

با پمپ درد و شیاف دردش بازم کلافه کننده و سخته؟

شیاف خودم میتونم بزارم یا اذیت میشم باید حتما یکی بزاره؟

من تا الان اصلا از سینم شیر نیومده یعنی فردا بچرو دربیارن شیرم میاد؟

شیرخشک کمکی میخوام بخرم چ مارکی بخرم؟

اولین باربلندشدن ک همه میگن وحشتناکه خیلی استرسشو دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روز سوم یکم تب میکنی شیر میاد دیگه 

سرتو تکون ندی . حرف نزنی تو سزارین بعدا سر درد میگیری 

خرما ببر بخوری. کمپوت بخر بزار تو ساکت. نبات و آب جوش. 

شیر خشک با قطره چکون بده بهتره بد سینگی نکنه بعدا 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
2728
من که دنبال راه حلم شیرم خشک شه ندم همون اولش خانواده ی همسرم به زورمیگن بایدشیرخودتوبدی

چرا واقعاالان شیر خشک بد گیر میاد

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

پمپ درد بگیر 

خب روز اولی تموم میشه

بعدش شیاف 

دیگه بیای خونه اره خودت میتونی بذاری

راجع به شیر نمیدونم والا من قبل زایمان ترشح زیاد داشتم بعدم سریع شیر دادم بچه م

با بیهوشی بود سزارینم 

و بله پا شدن و راه رفتن سخته ولی نشدنی نیست 

همه میگذرونن این دوره رو 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

سزرین عالیه من درد طبیعیو کشیدم دنیانیمد سزشدم عالی بودواقعا

خدایا منو عشقمو هیچوقت ازهم جدانکن مرگمون باهم باشه گناهامون نصف بشن و همینطور ثوابهامون همچیزمون باهم باشه من دنیارو یا حتی بهشتو بدون عشقم نمیخام بزرگترین آرزوی منو شوهرم اینه لطفا ماهمیشه کنارهم باشیم هرکس امضامو خوند بگه آمین ویه صلوات بفرسته ممنون 

به سلامتی عزیزم 

من تجربه پمپ درد ندارم‌ ولی همه میگن خوبه

همه چیز بستگی به تحمل درد خودت داره من تحمل ندارم مناسفانه از درد موهامو میکشیدم اما شیاف اضافه تر نمیذاشتن چون اور دوز میکردم

اما در مورد شیر توی سزارین شیر همون موقع نمیاد برای من که دو روز بعد از زایمان 

من بلاک ۱ میخرم تو اون دو روز شیرخشک میدم و بعد شیرم اومد شیر میدم و کنارش شیر خشک چون شیرم کافی نیست 

بچه رو منتظر شیر نذار هرچقدر شیر نخوره زردیش بالاتر میره حواست باشه

اول خودت!
2738

پمپ درد حتما بذار عالیه بنظر من اولین بلند شدنه اگ ضعف نداشته باشی میشه تحمل کرد در کل چیزی نیست که خارج از تحملت باشه فقط یه چیز بخور قبلش جلو چشت سیاه نشه 

⭕️از عجایب نی نی سایت:⭕️😁طرف تاپیک زده؛ سلام خانما دیشب خواب دیدم شوهرم داره بهم خیانت میکنه، اسم زنه هم سارا بود، تو خواب دست تو دست هم خوش بودن و ظاهرا زنه هم حامله بود  با یه حالی از خواب بیدار شدم. بگید چکار کنم؟ دارم دیوونه میشم... حتی می ترسم بخوابم!و اما جواب نی نی سایتی های غیور همیشه در صحنه:۱_خوابت رو دانلود کن بزار جلوش بگو این چه وضعشه خائن.۲- ببین دانلود فایده نداره، باید از خوابت اسکرین شات بگیری. عکسش رو داشته باش سند باشه.۳- عکس؟ کو!کو!۴- بز.بز .۵- ببین امشب تو خواب با مامور برو سراغشون.۶- من میگم نخواب تا اونا هم همونبین.۷نفهمیدی چطوری حامله شده؟۸- بچه داری؟ ببین فقط طلاق. ۹_من شماره سه هستم، اگر عکسش رو نمی زاری تا گزارش بزنم.۱۰_ با اجازه اسی بیاید تاپیک آخر من.۱۱- نی نی یار ۵ هنوز کسی بهم توهین نکرده، تاپیک ببند یه وقت توهین نکنند بهم. ۱۲_تو چندسالته اون چندسالشه.۱۳_ دوستان اگر تاپیک پربازدید شد برام یه صلوات بفرستید مشکلم حل بشه.۱۴_ب خاطر همینه دوست ندارم ازدواج کنم.۱۵_بچه برا چی آوردی از این شازده.۱۶_ب روش نیار قشنگ با سیاست کاری کن خونه ب نامت کنه ،کلی طلا جمع کن بعد طلاق ۱۷_خانما تو تاپیک مرد هست ادب رعایت شود.۱۸_یکی منو لایک کنه بعدا بیام بخونم الان خوابم میاد.۱۹_چرا حس میکنم تایپیک سرکاریه☹️🎈منو با امضام میشناسن پس لطفا کپی نکنید میسی🎈
روز سوم یکم تب میکنی شیر میاد دیگه  سرتو تکون ندی . حرف نزنی تو سزارین بعدا سر درد میگیر ...

نسکاقه یادتون رفت  

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . خدایا چنان کن سرانجام کار  تو خشنود باشی و ما رستگار🙂

با شیاف درد بخیه ها قابل تحمله تازه من سر سز دومم میگفتم اصلا شیاف نزارین خوبم 

شیر هم بعد زایمان خیالت راحت شیر هس ولی چون اولین مکیدن بچه اس یکم درد داره که اونم چیزی نیس

راه رفتن اره یکم سخته چون بخیه داری نشستن و بلند شدن ار اون بدتر  ولی درداش طاقت فرسا نیس کمه 

باید از سوی خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود
من که دنبال راه حلم شیرم خشک شه ندم همون اولش خانواده ی همسرم به زورمیگن بایدشیرخودتوبدی

چرا گلم خیلی خوبه شیر خودت

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡

اول از همه چون میترسیدم گفتم منو بیحس کنه بعد سوند بزارع ک گف باشه بیحس ک میکنه کامل مثل ی ادم فلج میشی یعنی اصلاااا هیچ دردی هیچی حس نمیشه،بعدش از بعضیا رو شکمشونو تو ریکاوری فشار میدادن ک خونای اضافی بریزه ازمنو فشار ندادن بردنم بخش لباس تنم کردن تا ۳الی۴ساعت سر بودم بعد دردم شروع شد بعد عمل سرتو تکون ندی و بالشت زیر سرت نزاری و اینکه شیرم اره تا زایمان کنی بچه میک بزنه آغوز میاد ولی حتما ی شیرخشک کمکی ببر چون تا بچه مدفوع نکنه نمیزارن مرخص بشید درد شماهم با شیاف کنترل میشه و خودشون میزارن برات سرساعت ولی حتما شیاف بخر ببر با خودت

نسکاقه یادتون رفت    

نه دیگه خیلی خوشش میشه🤣🤣