2737
2739
عنوان

تکنسین داروخانه

127 بازدید | 9 پست

کسی قبلا دوره گذرونده ؟ میدونید برای دوره تکنسین داروخانه در شیراز باید کجا برم؟ میگن مدرک انجمن داروسازان معتبر تره من از کجا باید اقدام کنم برای انجمن داروسازان؟

سلام.

ایشون تکنسین داروخانه هستن..

@بانو_خوشخنده    

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من خودم جهاد گرفتم 

شیراز رو در جریان نیستم ولی دوره جهاد بد نبود منم شنیدم انجمن داروسازان بهتره 

تو جوشن کبیر خوندیم یا کریم الصفح میدونی یعنی چی؟ یعنی خدا یه جوری میبخشه و فراموش میکنه که انگار بنده اصن خطایی نکرده😍، نه مث ما که اگه ببخشیم هیچوقت یادمون نمیره و تو نگاه و برخوردمون هم معلومه🍃خوشبختی یعنی: واقف بودن به اینکه هر چه داریم از رحمت خداست و هر چه نداریم از حکمت خدا احساس خوشبختی یعنی همین خوشبختی رسیدن به خواسته ها نیست بلکه لذت بردن از داشته هاست💪🥀Nothing is permanent in this world, not even our troublesهیچ چیزی در دنیا ماندگار نیست؛ حتی مشکلاتمان ..😌👌🏻 یه دختر ۲۱ ساله ام که عاشق موسیقی 🎼طبیعت🏕️ و اشعار حافظ شیرازی هستم 💌 گاهی مدرس ومترجم زبان انگلیسی و کمی خوشنویس 🤭 عاشق ورزش 😍 اهل شادی و رقص 💃 در عین حال قاری و حافظ قرآن 📖درحال پیشرفت...
2742
نمیدونید برای انجمن داروسازان باید چطور اقدام کرد؟

نه والا چون خودم جهاد گرفتم

تو جوشن کبیر خوندیم یا کریم الصفح میدونی یعنی چی؟ یعنی خدا یه جوری میبخشه و فراموش میکنه که انگار بنده اصن خطایی نکرده😍، نه مث ما که اگه ببخشیم هیچوقت یادمون نمیره و تو نگاه و برخوردمون هم معلومه🍃خوشبختی یعنی: واقف بودن به اینکه هر چه داریم از رحمت خداست و هر چه نداریم از حکمت خدا احساس خوشبختی یعنی همین خوشبختی رسیدن به خواسته ها نیست بلکه لذت بردن از داشته هاست💪🥀Nothing is permanent in this world, not even our troublesهیچ چیزی در دنیا ماندگار نیست؛ حتی مشکلاتمان ..😌👌🏻 یه دختر ۲۱ ساله ام که عاشق موسیقی 🎼طبیعت🏕️ و اشعار حافظ شیرازی هستم 💌 گاهی مدرس ومترجم زبان انگلیسی و کمی خوشنویس 🤭 عاشق ورزش 😍 اهل شادی و رقص 💃 در عین حال قاری و حافظ قرآن 📖درحال پیشرفت...
2738