2733
2734
عنوان

خیانت

499 بازدید | 26 پست

سلام خانما

متوجه خیانت همسرتون بشید  زنگ و پیام و پیشنهاد رابطه ج ن س ی چه می کنید؟؟ 

بگید من چه کنم؟؟ 😭😭😭😭😭

متاسفم،لطفا مراببخش،دوستت دارم،خدایا شکرت🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جدایی

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
یادمه قبلن گفتی شوهرت کتکت زده چطوری موندی باهاش اخه

بله درسته. 

تنها دلیل ماندنم اینکه به علت مریضی تمکین نمی کنم. 

😭😭

بله درسته.  تنها دلیل ماندنم اینکه به علت مریضی تمکین نمی کنم.  😭😭

بچه داری؟ عزیزم چقد بده

کارما میگه: تو عاشقه کسی میشی ک دوستت نداره چون کسی ک عاشقت بودو دوست نداشتی..💔
2740

شما قبل از اينكه اين ماجراها پيش بياد . يعني كتك خوردن و پيام ها و خيانت و ... خيلي عاشق همسرت بودي و بهش اطمينان داشتي ؟ چون عشق و عاشقي و اعتماد به ديگران و ... يه حد مجاز داره . نبايد از اون حد مجاز پا رو فراتر بزاري . منظورم اين نيست كه بي محبت و بي اعتماد باشي . منظورم اينه كه در حد متعادل بايد عاشق باشي و به ديگران اعتماد كني . معمولا دليل خيانت همينه . عشق و اعتماد بيش از حد مجاز . 

بچه داری؟  شرایط طلاق داری؟  استقلال مالی داری؟  پشتوانه داری؟  اگر داری امو ...

بچه ندارم. 

پشتوانه مالی دارم. 

شرایط طلاق ندارم خیلی دوستش دارم و خانواده مخالف طلاق هستن. 

من تمکین نمی کنم خیلی وقته به نظرت مقصر من بودم؟؟ 

چون انتظار ندارم فک کنم تپش قلب و لرزش شدید بگیرم و خیلی حالم خراب بشه . و خب با قلبی شکسته جد ...

من در حال لرز و دلهره و غم هستم. 

برم تراپی؟ 

محکم باشم آخه خیلی ضعیفم