2737
2734
بچه ندارم.  پشتوانه مالی دارم.  شرایط طلاق ندارم خیلی دوستش دارم و خانواده مخالف طلاق هس ...

خیر شما مقصر نیستی 

چرا انقد به خانواده وابسته ای ک شرایط طلاقتو نپذیرن 

اصلا به اونا مربوط نمیشه 

اشتباه نکن دختر دوس داشتن زندگی نیست 

پشتوانه مالی داری یه لحظه هم درنگ نکن 

بهت گفته بودم غمگینم⁦:⁠-⁠)⁩
بچه ندارم.  پشتوانه مالی دارم.  شرایط طلاق ندارم خیلی دوستش دارم و خانواده مخالف طلاق هس ...

نه اصلا مقصر نیستی . ایشون اگه مشکل با عدم تمکین داشت میتونست ب شما بگه و باهم قضیه رو حل کنید و نهایت اگه حل نمیشد جدایی یا هرکاری با توافق دوتاتون. خیانت هیچ جوره توجیه نداره . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما قبل از اينكه اين ماجراها پيش بياد . يعني كتك خوردن و پيام ها و خيانت و ... خيلي عاشق همسرت بودي ...

متوجه ام.

الان از دیروز خونه رو ترک کردم و یک تماس هم نگرفته اصلا سابقه نداشت هر چقدر هم دعوا میکردیم زود زود ازم خبر می گرفت. 😭

الان چه کنم؟ 

گفت غلط کردم تو تمکین کن من گ و ه بخورم به اینا فکر کنم میگه من نیاز دارم. 

❤️❤️My Goal Is My Job❤️❤️
2731
نه اصلا مقصر نیستی . ایشون اگه مشکل با عدم تمکین داشت میتونست ب شما بگه و باهم قضیه رو حل کنید و نها ...

هزار بار گفت به خودم پدر مادرم و پدرش. 

من افسردگی شدید گرفتم نتونستم. 

میگم اینکه خیلی دوستش دارم بعد از طلاق میتونم دوام بیارم؟ 

متوجه ام. الان از دیروز خونه رو ترک کردم و یک تماس هم نگرفته اصلا سابقه نداشت هر چقدر هم دعوا میکرد ...

ایشون حق نداشت بهت خیانت کنه. باید بشما میگفت ک تمکین نکردنت داره اذیتش میکنه و با شما دنبال راه حل میگشت و ته تهش هم حل نمیشد جدا میشد. من در جریان زندگیت نیستم فقط میدونم ایشون اینکه میگه چون نیاز منو رفع نکردی خیانت کردم خیلی هم پشیمون نیست در صورتیکه مقصر اصلی ایشونن . حتی پشیمونم میبود باز هم مالی توانشو داری جدا شو . خانواده تو عمل انجام شده قرار بگیرن بعد مدتی ممکنه اوکی شن. باز هم از مشاوره کمک بگیر . منم بر اساس فهم خودم دارم نظر میدم

ایشون حق نداشت بهت خیانت کنه. باید بشما میگفت ک تمکین نکردنت داره اذیتش میکنه و با شما دنبال راه حل ...

میدونم بهترین راه جدایی هست. 

ولی خیلی میترسم. 

از بعد طلاق. 

😔😔

[QUOTE=]هزار بار گفت به خودم پدر مادرم و پدرش.  من افسردگی شدید گرفتم نتونستم.  میگم اینکه خیلی ...[/QUOTE]

شما افسردگی شدید گرفتی ایشون موظف بود همراهت باشه برای درمان عزیزم. تعهد تو سختی معنا پیدا میکنه. ایشون تهش باید جدا میشد . ببین اینکه اینقدر تردید داری ممکنه بعد طلاق ظرفیت روانت نکشه .  شما افسردگی تون هم لازمه درمان کنید . بعد عزت نفستون رو بالا ببرید با تمرین . بنظر من حتما با مشاور صحبت کن . با افسردگی حاد و عزت نفس پایین نمیدونم جدا شی بصلاحه یا نه.

2740
میدونم بهترین راه جدایی هست.  ولی خیلی میترسم.  از بعد طلاق.  😔😔

اره واقعا طلاق پروسه سختیه ب خودی خود و اون دلتنگی ها ادمو خیلی اذیت میکنه . قبل تصمیم برای  طلاق مشاوره لازمه و اگه هم جدا بشی تا مدتها کمک تراپیست لازمه . حتما عزیزم کمک حرفه ای بگیر. اصلا شاید مشاور بگه  اول ب روان خودت برسی و بعد در مورد ارتباطت با همسرت تصمیم بگیری. 

متوجه ام. الان از دیروز خونه رو ترک کردم و یک تماس هم نگرفته اصلا سابقه نداشت هر چقدر هم دعوا میکرد ...

اينكه ميگه من نياز دارم يعني داره گناه خودشو توجيه ميكنه . اينكه ميگه تو تمكين كن يعني مقصر من نيستم . تو خودت مقصري .
توبه يعني چي ؟ يعني آدم از ته دل پشيمون بشه . گناه خودشو گردن بگيره . وقتي كه گردن گرفت اونوقت به خودش قول بده كه ديگه سمت اون گناه نره . با قاطعيت ميگم همسر شما توبه نكرده . داره گناه خودشو ميندازه كردن شما . اينها بهانه س . ميگه من گ.و.ه بخورم همچين كاري كنم يعني تو يه كاري كردي كه من مجبور به اين خيانت شدم .  ببينم مگه چه قدر تمكين نكردي ؟ 1 هفته ؟ 2 هفته ؟ 1 ماه ؟ و ... . مگه چقدر تحت فشار بوده كه اين حرفو ميزنه ؟ مطمئنم تمكين نكردن بهانه شه . يك كلاه ختم كلام . از كسي كه از خدا نميترسه بترس . همسرت تا زماني كه از خدا نترسه توبه ي واقعي نميكنه . تنها راه مهار همسرت اينه كه ازت بترسه . ترس از برادرهاي گردن كلفت . ترس از كتك خوردن . ترس از مهريه . و ... . اون توبه نميكنه . نه الآن نه فردا نه صد سال ديگه . 

اينكه ميگه من نياز دارم يعني داره گناه خودشو توجيه ميكنه . اينكه ميگه تو تمكين كن يعني مقصر من نيستم ...

خیلی وفته تمکین نکردم بیش از یک سال 😔😔

فقط بدونم کم کاری من باعثش نشده و مقصر من نیستم خیلی راحتتر میتونم تصمیم بگیرم. 

عزیزم شما که الان به فکر تراپی هستید که قوی باشید قبلش برای درمان  افسردگی اقدام  می کردید که به اینجا نرسه البته من نمی دونم شما مراحل درمان رو طی کردید یا نه اما به هر حال برای آقایون یکی از اولویت های زندگی مشترک رابطه هست. شما که می گید دوستش دارید پس بخاطر خودتون هم که شده دنبال درمان افسردگیتون باشید