2737
2739

سلام لطفا تجاربتون از شغلتون و رشته تون و مقطع تحصیلی تون و سختی هایی کشیدید برای رسیدن بهش و معایب و مزایای اون رشته و شغلو بگید

من خیلی سردرگم موندم برای انتخاب رشته دانشگاه سال دیگه کنکور دارم 

اصلا کاری به رشته دبیرستانم نداشته باشید 

چون مهم نیست رشته دانشگاهیم ربطی به دبیرستان داره یا نه 

مهم دانشگاس 

و اینکه نظراتتون ۱٠٠ درصد واقعی باشه نه اینکه یکی یه شغلو دوس نداره بگه بده🫡

و اینکه اگه کتاب مناسبی میشناسید برای خودشناسی و رشد و شناخت استعداد ها معرفی کنید لطفا

لطفاً برای قبولیم در رشته مورد نظرم دعا کنید تیکر بارداری نیست برای رسیدن به هدفمه میشه دعام کنید و برام صلوات بفرستید؟ در جامعه ای که دروغگویی تبدیل به یک اصل میشود، داشتن صداقت و گفتن حقیقت تبدیل به یک عمل سیاسی میشود ...  دهان شماخروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیردمواظب ویترین شعورتان باشید،تا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد.

نظرتون راجب رشته روانشناسی چیه؟ 

بازار کار؟ 

درامد؟ 

و اینکه برای مهاجرت چطوره؟ 

لطفاً برای قبولیم در رشته مورد نظرم دعا کنید تیکر بارداری نیست برای رسیدن به هدفمه میشه دعام کنید و برام صلوات بفرستید؟ در جامعه ای که دروغگویی تبدیل به یک اصل میشود، داشتن صداقت و گفتن حقیقت تبدیل به یک عمل سیاسی میشود ...  دهان شماخروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیردمواظب ویترین شعورتان باشید،تا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کتاب قدرت عادت، چهار اثر از فلورانس اسکاول شین، کیمیاگر، ایکیگای،تخت خوابت را مرتب کن، قورباغه ات را ...

ممنونم 

اینا بعضیاش بیشتر جنبه اینو داره که چطور به هدفت نزدیک شی

من که هدفم مشخص نیست چی😕

2742
ممنونم  اینا بعضیاش بیشتر جنبه اینو داره که چطور به هدفت نزدیک شی من که هدفم مشخص نیست چی😕

منم حال تو رو داشتم و دارم. پادکست جافکری فصل پونزده تو این مورد خیلی عالیه. کلا هم 5 یا 6 قسمته. دونه دونه تمریناتشو انجام بده خیلی کمک کننده ست. تست شخصیت شناسی mbti هم خوبه. راجع به رشته های مختلف خوب بشین تحقیق کن مخصوصا ببین چه کتاب هایی میخونن و چه سرفصل هایی داره کتاباشون. کلاس های مختلف برو و سرگرمی های جدید و امتحان کن. ببین چی تو رو به خودش جذب میکنه

منم حال تو رو داشتم و دارم. پادکست جافکری فصل پونزده تو این مورد خیلی عالیه. کلا هم 5 یا 6 قسمته. دو ...

وسواس فکری دارم متاسفانه

منم حال تو رو داشتم و دارم. پادکست جافکری فصل پونزده تو این مورد خیلی عالیه. کلا هم 5 یا 6 قسمته. دو ...

اتفاقا این کارارو میکنم تست mbti دادم  intp شدم

2740
برو پیش یه روانشناس خوب. کسی نمیاد نجاتت بده خودت واسه خودت یه کاری کن

روانشناس میرم روی وسواس فوکوس نکرد گفت ریشه اش اظطرابه باید بیاریش پایین ولی خب بیشتر برا چیزای دیگه فایده داشت یکم اظطرابم اومده پایین حس میکنم

روانپزشک هم میرفتم تابستون قرصارو ول کردم بدرد نمیخورد

اتفاقا این کارارو میکنم تست mbti دادم  intp شدم

تو اینجور موقعیت ها فقط باید مهارت های مختلفو امتحان کنی، هنر های مختلفو امتحان کنی، کتاب زیاد بخونی، سرگذشت آدمای موفق رو بخونی، رشته هایی که بهشون علاقه داری رو مشخص کنی و راجع بهشون و کتاب هاشون تو دانشگاه خوب تحقیق کنی. من هم شرایط تو رو داشتم. حالت رو درک میکنم. تو این راه خیلی چیزای شگفت انگیز رو قراره راجع به خودت بدونی. حتی از مهارت ها یا هنر هایی که بهشون علاقه نداری هم ممکنه خوشت بیاد. اینو واقعا تجربه کردم

روانشناس میرم روی وسواس فوکوس نکرد گفت ریشه اش اظطرابه باید بیاریش پایین ولی خب بیشتر برا چیزای دیگه ...

همچنان روی اظطرابت کار کن. نگو که من نباید استرس داشته باشم، بلکه روی پیدا کردن ریشه اش تمرکز کن. اون پادکسته خیلی جوابه.