2737
2739
عنوان

کسی شوهر بددهن داره که چپ میره راست میره فحش میده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 23 پست

بله من... جرات ندارم حرف بزنم مثل چی وحشی میشه... نمیدونم چ بکنم... ازدواج دومم هست خونه پدرم شرایط خوب نیست 😭

دیدی چند وقت پراز ناامیدی میشی. بعد یه دفعه یه خوشحالی میاد تو دلت (اون خداست...) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال من عتیقه تراز مال توعه

اصالت یعنی، بختیاری😍       ارجاعت میدم به امضام 💅                 تا زمانیکه که نظرسازنده ای نداشته باشم در تایپکی کامنت نمیذارم 😊                             اگه دیدی جوابتو ندادم بدون هم نظر نیستیم پس انرژی و وقت خودمو الکی هدر نمیدم  و نظرمو به کسی تحمیل نمیکنم 😚                                                        من ز نژاد کورشم ، آزاده ای پر شورشم پیکان تیر آرشم ، خون رگ سیاوشم من کاوه ی آهنگرم ، تا به ستم نیاورم از چرم، پرچم ساختم ، تا بر ستمگر تاختم از غرب و از ماد آمدیم ، ارژنگی و پاک آمدیم من پارت اشکانیم ، من شیر مرد پارسی ام موج خلیج فارسم ، من شاه تنها خاورم زیرا که من ایرانیم ، از قوم بختیاریم    🌺                                                    
و منی که بخاطر اینکه به شوهرم زنگ زدم که دیر کردی چرا نیومدی و یه سری دلایل مسخره خودش میگه دیگه نمی ...

منم به کرات پیش اومده که دیر میکرده و از ترس اینکه پشت تلفن فحش کشم نکنه زنگش نزدم که کی میای

2742
عین من فقطم غر میزنه چجوری کار کن چجوری نکن

شوهر منم همش میگه تو بی عرضه ای.  چرا همه وسیله های منو جمع نمیکنی وقتی میخوام برم بیرون.  من دوتا بچه کوچیک دارم. گاهی بچه ها اینقد اذیتم میکنن که به هیچ کاری نمیرسم.  اونوقت اون انتظار داره کارای شخصی اونم من انجام بدم

2740