2733
2739

کسی که بددهنی و فحش دادن مدلش باشه،  حتی توی شوخی کردن و خوشی هم بددهن باشه. کسی که مدل حرف زدنش کلا زشته.  کسی که تند مزاج و بداخلاقم باشه و مثلا وقتی چیزی را خونه جا میزاره با زنش سر دعوا بگیره که چرا دسته کارتام جا موند یا مثلا چرا کیفمو جمع نکردی و....  واقعا کسی غیر از من همچین عتیقه ای داره یا فقط منم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من✋️🧑‍🦯

دعاکنید لکنت پسرم خوب بشع خیلی اذیت میشه و خجالت میکشه😔😔دعاکنید شوهرم سر براه بشه و اعتیادش رو ترک کنه و هرچی صفاتِ بد داره درست کنه خسته شدم دیگه تحمل ندارم😭😭😭😭😭😭😭
2731
2738

ببین شما باید بهش اونقدر اقتدار بدید که کم کم از خودش خجالت بکشه و دور هز مردونگی ببینه این کارها رو

اسی یه کلاسی هست ۸۶هزارتا دانشجو داره عالیه واقعا اطرافیانم نوشتن خیلییییی زندگیشون خوبه.افرادی بودن که شوهرشون معتاد بوده یا خیانت کار هم زندگیشون خوب شده.داخل ایتاست.اصلا اول عضو کانال تجربه هاشو از اول پیامها رو بخون اگه دوست داشتی ثبت نام کن

من مطمنم حتما ثبت نام میکنی

۸۶هزار دانشجو کم نیست...هزینه خیلییییی کم داره الان کلاسها خیلیاش میلیونیه

لیست دوره های آموزشی موسسه تنهامسیرآرامش:

1- دوره همسرداری مومنانه مخصوص همه بانوان کشور با بیش از 28 هزار دانشجو

ادمین ثبت نام:

@admin_hamsardari

💕🌹🟢💕🌹

2- دوره همسرداری آقایان

ادمین ثبت نام:

@admin165

🌷❤️🌹✅❤️🌷

3- دوره تخصصی تربیت فرزند زیر 7 سال

ادمین ثبت نام:

@admin_tarbiatfarzand

🌹🔶❇️🌹❇️🔶

4- دوره تخصصی تربیت فرزند 7 تا 14 سال

ادمین ثبت نام:

@Admin_raising_child_2

لینک رایگان تجربه های کلاس همسرداری: 👇🏼👇🏼

https://eitaa.com/joinchat/892535157Cc6bb3bfaec

🎁 هزینه هر کلاس با تخفیف ویژه تنهامسیریها 200 تومن هست. قابلتون رو هم نداره🌹

از قدیمی های سایتم.کاربری جدیدمه این...اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
بابام همه اینایی که گفتی هست مامانم سر این اخلاق بابام پیر شد

منم دوتا بچه دارم و همیـــــــشه نگران آینده و اعصاب و روانشونم...  البته ان شالله جدا میشم.  ولی اگر نشد چکار کنم که بچه هام آسیب نبینن؟ 

2706