2737
2739

خیره انشاالله

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شاید مغزت تصاویر چند تا فیلم ترسناک قاطی کرده تو نا خودآگاهت بعد تو خواب دیدی نترس❤اگر ترسیدی صدقه بده اسفند دود کن دفع بلاست نگران نباش😘

دوست خوبم لطفا تا آخر مطالعه بفرمایید،عزیز بزرگواری که عضو نی نی سایت هستی اگر به نظر شما حرف من اشتباه هست،اگر با عقیده من مخالف هستید کاملا حق با شماست چون من هم یک آدم هستم مثل بقیه آدم ها،با ضعف های خودم و اطلاعات ناقص که هر چقدر هم مطالعه کنم باز ناقص خواهد بود؛پس اینکه  نظر های من هم خالی از اشتباه نیست کاملا منطقی هست و من در این مورد با شما موافق هستم،ولی تمنا می کنم اگر با نظر من مخالف هستید دوست عزیز ریپلای نفرمایید،اینجا همه نیاز به آرامش داریم و واقعا حیف هست که با بحث این آرامش خدشه دار کنیم؛تاپیک تکمیلی امضا هم ببینید لینک زدم سایت خطا داد فقط اگر راهنمایی اشتباهی کردم یا اشتباهی داشتم لطف می کنید اگر دوستانه به من گوشزد کنید؛خیلی هم ممنونم؛ولی در باقی موارد لطفا بحث نفرمایید؛ممنون که درک می کنید."دانی که رویم از همه عالم به روی توست؟"یا رب مددی♥️ پ.ن:بیت بالا از جناب سعدی است. پ.ن۱:ارادتمند همه دوستان گل نی نی سایتی🌹موقع دعاهای قشنگی که می کنید به یاد من و دل خسته ام هم باشید عزیزان.💐خیلی التماس دعا دارم.🙏🏻🌷 پ.ن۲:لطفا فقط تاپیک های خنده دار و ذکرها و دعاها و سوره های مجرب برای حاجت تگم کنید. پ.ن۳:لطفا برای ظهور و سلامتی حضرت مهدی دو تا صلوات بفرستید.این روزها دل های همه پر غصه است بیاید مرهم دل هم باشیم.کپی امضا،تاپیک و عکس آزاد؛ممنون از وقتی که برای مطالعه امضای من گذاشتید؛با آرزوی سلامتی و دل شاد برای شما؛ارادتمند hanioooooo.

ایشون هم یک فرشته خداست و اتفاقا از مقربین و فرشتگان بزرگ هست وبر خلاف تصور ماها جان همه رو شخصا نمیگیرن بلکه خادم دارن پس دیدن ایشون رو تعبیر به خیر و نشانه ای از آیات قدرت خدا بدون

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
2740

منم خیلی وقت پیش دیدم الانم سالمم هیچی نیست نگران نباش

السلام علیک یا امیرالمومنین ❤️ سلام آقاجونم سلام مهربون ترینم سلام عزیزترینم ❤️ سلام بابای امام حسن ❤️ سلام بابای زینب پرافتخار ❤️ سلام عزیزی که سادات به فرزندش بودن افتخار میکنن ❤️ چی میشد منم بچت بودم و بهت میگفتم بابا علی و شما هم میگفتی جانم دخترم ❤️ پر اشتباهم آقاجون ولی از همین شب میلادت قول میدم تلاش کنم که فردای مرگم با تاسف نامه عملمو نخوونی شما هم قول بده بیای دیدن کسی که عاشقت بود ولی بد بود و به عشقت میخواد تلاش کنه 🌱🥺 اینو نوشتم آقاجونم که یادم نره چه قولی دادم پس یاعلی مدد ❤️🌱 یاعلی گفتیم و عشق آغاز شد ... به تاریخ ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ به امیدخدا ❤️❤️❤️ میشه برام دعا کنید لطفا 🙏🏻❤️ با افتخار شیعه‌ی علی بن ابی طالب هستم ‌. مردی که پدر یتیمان فاطمه دختر پیامبر بود . امروز  علی نیست ولی پسرش جگرگوشه‌ی فاطمه ، مرهم جگر پاره پاره حسن ، منتقم خون پاک حسین ، منتقم اسارت عمه جانش زینب ، شمشیر در غلاف سجاد در کربلا ، امید شب و روز باقر ، تمام وجود صادق ، همنشین تنهایی های کاظم ، آشنای غربت رضا ، غصه دار تنهایی جواد ، خورشید شب های هادی و شنیدنی ترین سکوت حسن زنده است . او هست او می آید و هیچ کس جلودار پسر فاطمه و علی نیست ❤️ بیا ای پسر شاه نجف که جان ناقابلم به فدات 🌱🌱🌱❤️
خداکنه ترسیدید اونموقه؟ چیکار کردین از ذهنتون پاک شد

سنم کم بود اولش نگران شدم ولی میدونی میگن این مواقع خوابو برای آب تعریف کن و صدقه بزار و پیامبرم گفتن فکر کنم به هرچی تعبیر کنی همون میشه پس تعبیر خوب کن همیشه

السلام علیک یا امیرالمومنین ❤️ سلام آقاجونم سلام مهربون ترینم سلام عزیزترینم ❤️ سلام بابای امام حسن ❤️ سلام بابای زینب پرافتخار ❤️ سلام عزیزی که سادات به فرزندش بودن افتخار میکنن ❤️ چی میشد منم بچت بودم و بهت میگفتم بابا علی و شما هم میگفتی جانم دخترم ❤️ پر اشتباهم آقاجون ولی از همین شب میلادت قول میدم تلاش کنم که فردای مرگم با تاسف نامه عملمو نخوونی شما هم قول بده بیای دیدن کسی که عاشقت بود ولی بد بود و به عشقت میخواد تلاش کنه 🌱🥺 اینو نوشتم آقاجونم که یادم نره چه قولی دادم پس یاعلی مدد ❤️🌱 یاعلی گفتیم و عشق آغاز شد ... به تاریخ ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ به امیدخدا ❤️❤️❤️ میشه برام دعا کنید لطفا 🙏🏻❤️ با افتخار شیعه‌ی علی بن ابی طالب هستم ‌. مردی که پدر یتیمان فاطمه دختر پیامبر بود . امروز  علی نیست ولی پسرش جگرگوشه‌ی فاطمه ، مرهم جگر پاره پاره حسن ، منتقم خون پاک حسین ، منتقم اسارت عمه جانش زینب ، شمشیر در غلاف سجاد در کربلا ، امید شب و روز باقر ، تمام وجود صادق ، همنشین تنهایی های کاظم ، آشنای غربت رضا ، غصه دار تنهایی جواد ، خورشید شب های هادی و شنیدنی ترین سکوت حسن زنده است . او هست او می آید و هیچ کس جلودار پسر فاطمه و علی نیست ❤️ بیا ای پسر شاه نجف که جان ناقابلم به فدات 🌱🌱🌱❤️
2706