2737
2734

کمتر کسی دیدم ک تصمیم گرفته باشه بچه نیاره و بعدش پشیمون شده باشه ولی اینکه بیشتر بچه نیاورده باشه چرا دیدم مثلا ب جای یکی دو تا داشت بهتر بود 

♦️ ۲۳ ساله / اگه نظر مخالف و متفاوتی با من داشتین حتما ریپلای کنید یا قانعم میکنید یا قانعتون میکنم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

عمم ازدواج نکرد اصلا و الان که دیگه بازنشسته شده و پیر کاملا تنهاست دوست داره بقیه براش وقت بذارن ولی هرکسی درگیری ها و خانواده ی خودشو داره فرصت نمیکنن و همیشه دلخور و عصبانی و شاکیه آدم جرات نمیکنه بهش زنگ بزنه😐

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
کمتر کسی بدم ک تصمیم گرفته باشه بچه نیاره و بعدش پشیمون شده باشه ولی اینکه بیشتر بچه نیاورده باشه چر ...

خواهر من یه دختر بزرگ کرده و فرستاده خارج کشور خودشو شوهرش خیلی پولدارن و یکسره سفرهای خارجی می‌رن ولی پشیمونه نیاورده دوستش کلا نخواست و الان پشیمونه دختر خاله م بعد چند سال با حسرت به بچه های فامیل نگاه میکنه باشوهرش ایکاش توی همون مدرسه یه کلاسای برامون میزاشتن که بادید باز بچه دار میشدیم یا نمیشدیم 

چندین نفر و دیدم بچه نیاوردن یا یکی آوردن پشیمون شدن مثلا میشناسم کسی و که بچه نیاوردن و الان پنجاه ...

قدیمیا معمولا به خواست خودشون نبوده نازایی داشتن.الان برای بچه دار نشدن هزار و یک دلیل میارن

2706