2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببخشیدا ولی دور از جون مگه بچه معلوله که بشینه یه جا 

بچه باید شیطنت کنه

یا افسرده است که یه گوشه کز کنه؟!

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
2740
درس اینا نمیخونه

خب طبیعیه

اگر کارای پر خطر میکرد خطرناکه

چه حرفیه میزنید

کلی درس نمیخونه با یکم حرف و مشاور و دوست صمیمی‌ش شدن حل میشه

#لطفا.برچسب.نزنید

اسمم تندره.16 ساله.( سن فقط یک عدده🚬😄) تندر زنه یا مرد؟ فقط میدونم اینقدری تستوسترون داره که هیچکدوم نباشه🥶🗿فقط گریه کن قلبم💔 نذار آتیش بگیرم:)...سَمِعَ الله لِمَن حَمِدَه🍭 محصل هستم و هنوز فارغ التحصیل نشدم🥴🌺 اگر بتونم کمکت میکنم دوست قشنگم🦋         از کجا معلوم شاید جنسیت واقعی م اونی نباشه که داخل بیوم زدم😉😉 پس اگه یوقت به سوالی جواب دادم، دلیل بر جنسیتم نیست🥺 درخواست دوستی، لایک، ریپلای بزنید، خوشحال هم میشم( یچیزی بگم خالی نباشه)                      
هیچکدوم توروخدا ول کنین این بدبختارو قلبم بچها از دیوار راست بالا میرفتن نه کسی بهشون گیر میداد نه ب ...

اخهدخیلی شلوغه

هرروز صب ب زور میره مدرسع

یا میره الکی نیم ساعت بعد بیاد میگه دیر شد راهم ندادن

خب طبیعیه اگر کارای پر خطر میکرد خطرناکه چه حرفیه میزنید کلی درس نمیخونه با یکم حرف و مشاور و دوس ...

من‌نگفتم‌چیزیه ک فقط گفتم خیلی شلوغه

کارخطرناگ نمیکنه

ولی درس اصلا نمیخونه

یکم بی ادب شده

جواب همه رو میده

2706