2737
2734
عنوان

خدایا چرا. بیاید خونه دلم.

| مشاهده متن کامل بحث + 196 بازدید | 44 پست

بچه منم همین بود بیمارستان که چک کردن گفتن ببرید بعد ده روز بیرون شنوایی سنجی انقدر قابلمه میزدیم بالای سرش جواب نمیداد کلا صدا میکردیمم برنمیگشت روانی شده بودم بچه ها که دنیا میان مایع امنیوتیک تو گوششون میره بخاطر اونه تا خارج بشه شنواییشون ضعیفه نگران نباش اصصصصلا سالمه.

کلا فکر کنم ذهنت مریضه ها! دشمن کجا بود مگه پادشاهی که دشمن داشته باشی.

بذار طفل معصوم بخوابه

این دستگاه های شنوایی سنجی هم هیچ اعتباری نیس

بچه ۱۳ روزه چه توقعی داری ازش برگرده بگه مامان میشنوم ولم کن بخوابم؟

هیچکدوم از بچه هام رو شنوایی سنجی نبردم وقتی عکس العمل طبیعی دارن به صدا ها مگه خلم ببرمشون این دکترا که مردم بدبخت رو برا ویزیت هر بار میکشونن مطب

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا فکر کنم ذهنت مریضه ها! دشمن کجا بود مگه پادشاهی که دشمن داشته باشی. بذار طفل معصوم بخوابه این ...

بچه ۱۳ روزه اسمشو صدا میزنه،

آخه اون طفلکی یه کف دست بچه اسی خواهشاً اذیتش نکن ،منم نبردم شنوایی سنجی

عشق مختص حسین ابن علی ست🌺🌺🌺🌺
2731

دوست عزیز مردم هرکاری هم بکنی باز راضی نیستن وبرات یه چیز جدید درمیارن،به قول هلاکویی مردم،مردن پس ذهنت رو درگیر نکن. 

زیاد باخودت تکرار کن که خداروشکر که بهم فرزندسالمی عطاکردی،شب هاقبل خواب صدبار بنویس وشکرگذاری رو بعد بخواب به هیچ چیز لطفاً تکرار میکنم به جز این جمله فکر نکن.من بهت قول میدم که فرزندت سالمه. 

مردم وفلانم بریزبیرون لطفاً 

2740
عزیزم وقتی به صدای  واکنش نشون میده چرا نگرانی شاید دستگاه خطا زده.

بعضی اوقات میده بعضی اوقات نه  خیلی دیدم هیچ عکس العمل نداره ولی تست خوب بوده و داشته بد بوده

بچه منم همین بود بیمارستان که چک کردن گفتن ببرید بعد ده روز بیرون شنوایی سنجی انقدر قابلمه میزدیم با ...

خب چن روز باید وایسه مایع خالی شه ۱۲ روز از تولدش گذشته بود

بعضی اوقات میده بعضی اوقات نه  خیلی دیدم هیچ عکس العمل نداره ولی تست خوب بوده و داشته بد بوده

شاید خدای نکرده کم شنواست.میدونم نگرانی عزیزم ولی ببر دکتر اونا درمان دارن.نگران نباش

من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  ..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
داغونم. گوص حلق بینی ببرم؟یا اطفال

تو نت تحقیق کن پزشک گوش و حلق بینی مخصوص نوزادان.نتونستی هم پیدا کنی یه زنگ بزن به یکی از شماره ها برا منشیش توضیح بده شرایط رو.ببین دکترش میتونه کاری کنه یا کسی دیگه رو میشناسن معرفی کنن.

نگران نباش عزیزم.صبور باشه.ببین همین که به صدا واکنش نشون میده خیلی خوبه.ترس به دلت راه نده.انشالله مشکل خاصی نیست و زود حل میشه.

من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  ..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
2706