2733
2739
عنوان

خدایا چرا. بیاید خونه دلم.

181 بازدید | 44 پست

سلام بعد ده سال خدا پسر داد ده سال قبل پسر شیش ماهم سقط شد درست اگه دنیا میامد با این پسرم تولدش یکی بود چارسال دوا دکتر ندر نیاز و.....هربار پریودی همسرم خورد میشد میگفتیم خدا یه پسر سالم بده فقط بگذریم حالا پسردار شدم۱۳روز بعد زایمان رفتیم برا تست شنوایی که چن بار اون جا تکرار کرد جواب نداد هردو گوشش ۴ روزه زندگیم زهر شده الان ۱۶ روزشه دیشب صداش میکردم جواب نمیداد یهو موتوری رد شد پرید باز هرچی صدا و.....داد تلویزین و....جواب نمیده بیدار شد شیر خورد تازه خواب بود قاشقو با سینی بهم زدیم بیدار شد چشاش وا کرد باز خواب رفت باز زدیم ایندفه یکم تندتر و ۵ ۶ بار زدم چشاشو وا کرد  یساعت بعد شیر دادم سیر شد دراز کشیده بود منم سمت مخالف سرش رفتم اسمشو صدا میزدم با چش اینور اونور نگاخ کرد بعد زیر چشمی سمت منو نگاه کرد با دکتر شنوایی سنج صحبت کردم گفت ۹۵ درصد این جور موارد مرحله بعد تکرار درست میشه گفتم موردی داشتی مثل من بعد ۱۲ روز بیاد و. جواب نده گفت اره خیلی مثلا یکی ۲ ماهه بود اومد حواب نداد ماه بعد اومد جواب داد گفت خیلی نگرانی شنبه یکشنبه بیار ولی احتمال باز مشکوک بزنه هس و از نظر من طبیعیه دو سه هفته صبر کن بیا نشد یه ماه بعد تکرار که از اعصاب میگیریم. باز خدای نکرده نشد میفرستم فلان جا اونجا شربت خواب میدن و تست فلان میگیرن این جواب نداد دیگه میگیم ایراد داره.  خیلی داغونم. همیشع ترس داشتم بچم سندرم داون بشه نشد خداشکر ولی.........میدونم شاید برم جواب بده ولی میبینم دشمنانم چقد خوشحالن جیگرم خونه. چن شبه نمیخوابم  

چرا دعا نمیکردین خدا بچه سالم بده بهتون؟؟؟ دعا میکردین پسر بده؟؟ پسر داد دیگه الان نباید غر بزنید

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راسی گردنشو یجورایی ثابت نگه میداره یا کنترل داره شنیدم بچه گوشش ایراد داشته باشه گردن نمیگیره.  چن سال پیش یحا یه بچه لال دیدم دلم یجوری شد گفتم خدا نکنه بچه من اینجوری شع 

2728
2738

عزیزم وقتی به صدای  واکنش نشون میده چرا نگرانی

شاید دستگاه خطا زده.

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..

ایشالا ایشالا ایشالا که چیزی نیست و سالمه ولی خدای نکرده اگ شنواییش مشکلی هم داشت اصلللا جای نگرانی نیست چون بچت هنوز کوچیکه میتونن روگوشش عمل انجام بدن دقیق نمیدونم چیکارمیکنن ولی میتونه بشنوه پسرت تو فامیل ماهم بچه پسرشون مادرزاد ناشنوا بود پسره یکم بزرگتر بود بردن عمل کردن الان میشنوه بردن گفتار درمانی الان خیییییلی عادی مثل بچه های دیگس عزیزم انقد زود خودت نباز فقط بگو خدایاشکرت حاجتم دادی 

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃

به دشمنات فکر نکن ،،خیلی دعاکن وحتی برای دشمنات هم خوب بخواه ،،درواقع دلت رو صاف کن،،یه نذر خوب کن ،،نماز اول وقت بخون،چله زیارت عاشورا ،،،انشاالله خداخودش کمکتون میکنه

2706