2737
2734
عنوان

دعوت تولد

1 بازدید | 2 پست

سلام دوستان من دوتا بچه کوچیک دارم یکی ۴ساله و یکی ۵ ماهه، اقوام همسرم از منزل ما ۱ساعت و شلوغ باشه ۱یاعت و نیم با ماشین فاصله دارند ، تولد بچه های برادرشوهرم بود خانومش تماس گرفت اول سلام احوالپرسی کرد بعد گفت نمی‌آیید این طرفا گفتم فکر نکنم چون هم پسر بزرگم سرفه داشت هم همسرم ساعت ۹ شب میاد خونه گفت خب بگو زودتر بیاد همین دوتا برادرزاده رو داره میخوام فردا شب کیک بگیرم دورهم باشیم گفتم نمیشه چون ۵شنبه جمعه ها گردشی هستند فردا شب نوبته ایشونه بمونه گفت باشه و خدافظی کرد ولی معلوم بود ناراحت شده من زنگ زدم همسرم گفت این چه دعوت کردنیه ۶ غروب امشب زنگ زده برای فردا شب  میخواسته دعوت نکنه چون مادرشوهرم گفت بما ظهر زنگ زده گفتم نمیدونم خودت میدونی گفت نمیشه هم من ۹ برسم حاضر بشیم بریم دیره هم بچه سرفه داره، چندبار بسرم زد بریم ولی دیدم همسرم هم درست میگه ، حالا شما بودید می‌رفتید با این اوصاف؟

الان فکر میکنه به خاطر هدیه س

اتفاقا پارسال هم باردار بودم و ۱۴ روز استراحت بودم و باید مدام شیاف استفاده میکردم  ولی هدیه رو فرستادم براشون چون از یک هفته قبل به همه زنگ زد برای تولد ولی امسال ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.