2733
2739
عنوان

هدیه پدر شوهر برای زایمان

47 بازدید | 61 پست

پدر شوهرم یک هدیه سیصد هزار تومانی برای بچه ام آورد 

از همه کمتر

خجالت میکشم به کسی بگم برام هدیه چی آوردن 

وضع مالیشون هم عالی نیست اما بد هم نیست که آنقدر کم هدیه آوردن 

حالا به نظرتون به روشون بیارم؟ یا بگم بهشون بقیه برام هدیه چی آوردن که خجالت بکشند 

دندون اسب پیشکشی رو‌ نمیشمرن،

لطف کرده هدیه داده،میتونسته نده،بدهکارتون که نیست

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شما خجالت بکش

هدیه اس دیگه. این اخلاقای بد و چشم و هم چشمیا رو بذارین کنار

هر چی داد داد، میخوایی با دعوا کاری کنی هدیه خوب بیارن! خب این چ ارزشی داره وقتی خواسته خودشون نبوده

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            

دیگه نمیشه کاری کرد.به بقیه نوه هاش چجوری میداده شایذ به اوناهم کم داده

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
2738

به نظر منکه اگه نیارن هم درسته کار زشتی هست اما خب وظیفه ای نداره . اینها یه چیزایه که طبق رسم و عرف جا افتاده.

ایشونم بهتر بود برای نوه اش هدیه بهتری میذاشت اما نباید هم چشم داشت به دست کسی‌

الهی به امید خودت...  
2706