2737
2739

خواهر من عقده کرده‌اس(هنوز نرفته خونه خودش)

شوهرش خیلی اذیتش میکنه و میخواد طلاق بگیره

تا الان رابطه جنسی نداشتن باهم(یعنی خواهرم هنوز دختره) بنظرتون مهریه‌ تعلق میگیره بهش؟

من شنیدم که نصف مهریه اشو میتونه بگیره نمیدونم درسته یا نه

نصف مهریه میرسه چندتا سکه هست؟

جگرگوشه مو ۱۵هفتگی از دست دادم ولی معتقدم باوردارم خدایی که توی قرآن خودش گفته من قادرم مرده هارو زنده کنم پس قطعا میتونه پسرمنم بهم برگردونه🙂یه روزی چرخ این دنیا برای ماهم میچرخه کلیک میکنه روی ما ومیگه اینبارنوبت خوشبختی شماهاست!😊بارالها!غلام درخونه تم چرااینهمه منو عذاب میدی؟یه بارمنومیکشتی بهتربود!خدایا منوببخش! غلط کردم فقط منو ببخش وپسرم رو بهم برگردون!😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نصف مهریه میرسه چندتا سکه هست؟

۴۰۰ تا ولی شنیدم اگه بضاعت مالی خیلی خوبی نداشته باشه ۱۱۰تاشو میدن فقط که نصفش میشه ۵۵تا

البته شوهر بیشرفش وضعش بد نیست ولی همه رو از قبل زده به نام مادرش

2738
بله میتونه ولی چون حق طلاق با مرده اگه خواهرتون درخواست طلاق بده باید از مهریش بگذره ولی اگه درخواست ...

یعنی اگه وکیل بگیریم و بتونیم ثابت کنیم حق با خواهرم هست هم نمیشه مهرشو بگیریم

اگه زنش باشه کاملا حتی نفقه هم تعلق میگیره

ربطی ندارد بدون رابطه هم از لحظه ثبت شدن عقد نفقه و مهریه تعلق میگیره منتها دختری که بخواد تقاضای طلاق بده مسلما آقا بخاطر ترس از مهریه هرگز حاضر ب طلاق نمیشه و اگه هم قبول کنه صرفا با چشم پوشی از مهریه قبول می‌کنه ینی تو مهریتو ببخش منم طلاقت میدم این ب اون در

ربطی ندارد بدون رابطه هم از لحظه ثبت شدن عقد نفقه و مهریه تعلق میگیره منتها دختری که بخواد تقاضای طل ...

متوجه شدم ولی اعتیاد داره شوهرش بنظرتون وکیل بگیریم و قاضی حقو به خواهرم بده هم نمیتونیم بگیریم مهریه‌اشو؟

۴۰۰ تا ولی شنیدم اگه بضاعت مالی خیلی خوبی نداشته باشه ۱۱۰تاشو میدن فقط که نصفش میشه ۵۵تا البته شوهر ...

ببین الان ۲۰۰ سکه مهر خواهرته که اونم باید از ثبت اسناد همین اول لیست دارایی هاشو بگیرین که کارتون راحت تر بشه بعدش اگه اموالی نداشت ۳ تا سکه اول مابقی سالی یه دونه و یا ااینکه مجوز میدن برین بانک ببینید حقوقی داره یا نه اگر داره یک چهارم برای خواهرته

جگرگوشه مو ۱۵هفتگی از دست دادم ولی معتقدم باوردارم خدایی که توی قرآن خودش گفته من قادرم مرده هارو زنده کنم پس قطعا میتونه پسرمنم بهم برگردونه🙂یه روزی چرخ این دنیا برای ماهم میچرخه کلیک میکنه روی ما ومیگه اینبارنوبت خوشبختی شماهاست!😊بارالها!غلام درخونه تم چرااینهمه منو عذاب میدی؟یه بارمنومیکشتی بهتربود!خدایا منوببخش! غلط کردم فقط منو ببخش وپسرم رو بهم برگردون!😭
نفقه هم به خواهرتون میرسه هم نفقه هم مهریه رو بذاره اجرا ، اصلا از نفقه هم نگذرین چند ماهه نامزده؟

تقریبا ۴ ماه.شوهرش هم قبلا اعتیاد داشته هم خانوم بازه بیچاره‌اش کرده