2752
2734
عنوان

تست شنوایی بعد از ۱۲ روز از تولد گذشته

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 48 پست
ادم بره خیالش راحت میشه ولی وسواس نداشته باش شاید از هر ده بچه ۸ تاشون دفعه اول شنواییشون رد میشه&nb ...

مال من ۱۲ روز گذشته از تولدش. البته سزارین لود وگرنه ۵ روز پیش دنیا میامد بخدا دلم مثل سیر سرکه میجوشه. بهد ده سال انتظار 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چن روز بعد دنیا اومدن بردن ؟و تکرار رو کی رفت   گفتی اصلا به صداهم واکنش نداشت؟

خواهر زاده من سه روزگیش رد شد بعد ترسید ببرتش و دوباره رد بشه چون هیچ واکشنی به صدای بلند نشون نمیداد نه با اهنگ نه به کوبیدن در. یک ماهگی که دیگه همه گفتن ببر برد و خداروشکر شنواییش مشکل نداشت شما هم برای اینکه خیالت راحت بشه و اینقد استرس نکشی چند روز دیگه ببر مطمئن باش گوشش تمیزه اب توش نباشه با گوش پاک کن های مخصوص بچه گوششو تمیز کن مراقب گوشش باش البته

2731
خواهر زاده من سه روزگیش رد شد بعد ترسید ببرتش و دوباره رد بشه چون هیچ واکشنی به صدای بلند نشون نمیدا ...

هردو گوشش رد شد من ترسم اینه ۱۲روز از تولد گذشته. یارو گفت بینیش گرفته باشه میشه و......هنوز هیچ حرفی نمیشه زد دفعه بعدی رد شه تست اعصاب میگیرن بعد میگن .....

دخترم روز دوم تولدش قبل ترخیص از بیمارستان چک کردن. تست oae جواب نداد. گفتن توی یکماهگیش تکرار کنید. یکماهگی خونه مامانم شیراز بودم. بردمش. تست abr گرفتن. گفت باید خواب باشه. بعدش تست کرد. گفت عالیه. مراکز خصوصی میگفتن اون ساعتی که نوبت میدیم اگه خواب نباشه بهش دارو میدیم تا بخوابه. منم دوست نداشتم به بچه یکماهه خواب آور بدم. بردمش مرکز دولتی. قشنگ صبر کرد تا بخوابه. حتی یکی از گوشها ر و تست کرد بیدار شد دوباره منتظر شد تا بخوابونمش تا تست رو تکمیل کنه. 

شما هم استرس نداشته باش. طبیعیه. 

کاش بعد از این روزهای پرالتهاب/ عشق، مسری ترین بیماری این شهر شود💞
هردو گوشش رد شد من ترسم اینه ۱۲روز از تولد گذشته. یارو گفت بینیش گرفته باشه میشه و......هنوز هیچ حرف ...

اره هردو رد شد.دفعه اول طبیعیه اینقد استرس به خودت نده من قبلا یکیو تو نی نی سایت دیدم که دوبار رد شده بود و دفعه سوم متوجه شدن مشکلی نداره

2706