2737
2739

دیروز بردیم. سزارین بودم و ۳۸ هفته گرفتن دکترش چنگی به دل نمیزد من بچه رو بیدار کردم درصورتی که نباس بیدار باشه گفت جواب نمیده برید یه ماه دیکع و.....گفت اکثرا ۹۰ درصد بالای ۹۰ درصد دفعه دوم خوب میشن من پستونک دهنش دادم  یارو فک کنم نمیدونس ۱۲ روزه تولدش گذشته 

پسر من یه گوشش کم میشنید 

متوجه شدم تو گوشش کلی جِرم و کثیفی جمع شده بود دیگه نرفتم تست بگیره😊

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم الان بچه تو گوشش پر از آت و اشغاله طبیعیه که رد بشه نگران نباش خواهرزاده منم اول رد شد بعد دفع ...

۱۲ روز از تولد گذشته.  البته موقع تست پستونک بود دهنش

2731
2738
بچه ۱۳ روزه عکس العملش به صدا چجوری باید یاشه 

تو این سن عکس العمل انچنانی نداره فقط شاید وقتی خوابه از صدای بلند بترسه پسر عموی من وقتی اول رد شده تو خونه خواب بوده خواهر بزرگترش وقتی از مدرسه میاد درو محکم میکوبه به هم بچه هم خواب بوده زن عموم گفت یهو بچه پریده بالا از اون جا فهمیده که گوشش میشنوه بعد که دوباره بردنش دیدن خوب شده حالا شماهم امتحان کن وقتی خوابه درو بکوب به هم البته نه خیلی بلند و در گوشش که خدایی نکرده بترسه اما صدای بلند رو نزدیک گوشش امتحان کن تا ببینی واکنش نشون میده یا نه اما اگه دیدی تکون نخورد بازم نترس چون خواهر زاده من با این روش اصلا تکون نخورد ولی شنواییش مشکلی نداشت

تو این سن عکس العمل انچنانی نداره فقط شاید وقتی خوابه از صدای بلند بترسه پسر عموی من وقتی اول رد شده ...

خواب باشه زیاد متوچه نمیشه ولی بساعت پیش کنارش اسمشو صدا زدم زیر چشمی منو نگاه کرد  ۱۲ روز گذشته نزدیک دوهفته بیمارستان هم تست نکرده 

2706