2752
2734
عنوان

همونیم که شوهرم سالگرد ازدواج کتکم زد!

| مشاهده متن کامل بحث + 2397 بازدید | 75 پست
اول گفتم ماشین بخرم الان میگم سکه بهتره 

ن دختر این مدل هزینه ها رو نکن

سرمایه گذاری باید بکنی، حیفه

ماشین نخر باهاش....

چشم از پنجره بردار....منجی در آینه است....گره اکثر مشکلات ما با کار کردن و قوی کردن عزت نفس و اعتماد ب نفس برطرف میشه،گوش دادن ب دوره های اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی برای من بسیار کاربردی بود،توصیه میکنم گوش بدین حتما  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره راضی راضیه میگه هرچی خانوادم بگن..انقد مادرش پرش کرده که نگم برات من شیش ماه خونه خانوادم بودم ا ...

دیگه دوسش نداری ؟؟؟دلت تنگ نشدی ؟

حسبی الله ❤ . دو ساله عضوم 8 بار تعلیق شدم 😐 . با نی نی سایت نیاز به لیزر ندارید . رایگانه😆
استاتر 🙂 ناراحت نباش باشه؟ بگو خداروشکر که بچه نداشتم جدا شدم  خداروشکر که از یه آدم سمی و ...

بخدا باورکن هرروز به خودم میگم ته دلم خیلی خوشحالم از جدایی

ولی چرا منو بازیچه کردن🥺سر لجبازی اونا من باید مهر طلاق برع تو شناسنامم..نمیگم من بچه بازی درنیوردم اوردم ولی اونا مقصر بودن بخدا میخواستن منو به زور مجبور کنن بچه بیارم که منم میگفتم فعلا نمیخوام چون مطمئن بودم با این شرایط نمیتونیم ادامه بدیم چرا یه نفرو بیچاره کنم این وسط

2731
عزیزم بهترین تصمیم رو گرفتی ❤️ اِن شاءالله عاقبت بخیر بشی  ولی تورو خدا از لجِ اون نره خر ...

مرسی مهربون

نه گلم کلا میترسم به کسی اعتماد کنم چون اینا اول خودشونو خیلی خوب نشون دادن🙂میترسم همه اینجوری باشن

دیگه دوسش نداری ؟؟؟دلت تنگ نشدی ؟

نه اصلا..خداروشکر همون موقع که اونجا بودم مهرش از دلم رفته بود ولی من تلاش میکردم درستش کنم زندگیمو دیگع وقتی دیدم نمیشه اومدم و جدی واسه طلاق اقدام کردیم اول رفتم جهیزیمو اوردم بعدشم توافق سر مهریه الانم منتظریم زنگ بزنن بریم واسه صیغه طلاق

خیلیاشونو پاک کردم که چشمم بهشون نخوره...باورکن گرفتم🥺حس میکنم بازی خوردم سر هیچی...اصلا انگار بازی ...

عزیزم 

زندگی کن از این به بعد 

واقعا خیلی جوونی هنوز 

حتی شده چند جلسه مشاوره برو تا حالت بهتر بشه. 

اون آدم اصلا نباید ازدواج می‌کرد. باید پیش مامانش میموند... خلایق هرچه لایق

2706