2737
2739
همسرم بلدرچین خریده .مثل مرغ درستش کنم خوشمزه میشه .شما چطور درست میکنیدش.بهم بگین ممنون میشم
زن یعنی در فکر وعده بهشت.....در جهنم زمین بی سرنوشت
هرچی توش میریزی کرفس نریز که بوش افتضااااح میشه

من هم بلد نبودم یه دستور از نت گرفتم توش کرفس داشت چشمت روز بد نبینه بوی بدش 100 برابر شد
تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq
من اینطوری درست میکنم
اول یه مقدار اب بریز تو قابللمه بعد گوشت رو بریز بعد نخود فرنگی ،هویج ، فلفل دلمه ، یه ذره رب ، پیاز درسته ، گوجه ، نمک بعد بذار اروم بپزه ، ابشم کم باشه ، بعد گوشتشو با نون بخورین ابشم میشیه تیلیت کرد یا همینطوری تو یه پیاله با نون بخورین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره فقط رب گوجه بهش نزن و خود گوجه اصلا اینها رو نزن گوشتش رو بد مزه میکنه . ولی پیاز درسته 4 5 تا بزار دورش و کمی با پیازهای درسته همراه هم سرحش کن و نمکو زعفرونو یک لیوان اب و دو سه تا برگ بو بذار بپزه و نیم اعت یا حالا یکم بیشتر قبل از پخته شدن نهاییش چند تا سیب زمینی درسته رو بزار دورش و ادامه بحتن و در نهایت ابش باید کمی غلیظ بشه و اندازه مثلا نصف لیوان توی دیکت اخر سر اب داشته باشه . خیلی این مدل گوشتش خوشمزه میشه . یک راه دیگه اش هم همون کباب کردن هست اما ما این مدل استفده میکنیم.
2728
من این روشو کشف کردم و خوب شد
با هویج و سیر و پیاز و ادویه یکم میپزمش در حد 10 دقیقه جوشیدن نباید کامل بپزه فقط در حدی خیلی کم
بعد میگذارمش توی ماهیتابه دو درب و درشو میبندم تا برا خودش سرخ بشه بدون روغن
خیلی خوب میشه
تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq
بوی بدش زیاده ؟؟من فکر میکردم مثل مرغه.
یه نفر بهم گفت با روغن حسابی سرخ کن بعد رب و سیر و برگ بو مقداری آب بپزش .به نظرتون خوب نیست چون میگین رب بد مزش میکنه.
زن یعنی در فکر وعده بهشت.....در جهنم زمین بی سرنوشت
2738
اره کبابش عالیه ولی حتما مزه دارش کن و مدل همون جوجه کباب . با فلفل دلمه کمی و ابلیمو و برشهای پیاز و نمکو فلفل بذار بمونه و بعدا منقلیش کن . نوش حان عالیه. و مزه اش با مرغ فرق میکنه.