2733
2734
عنوان

توروخدا بیایید😭😭😭)راجب سرطان(

148 بازدید | 17 پست

مامانم ۴۵سالشه چندسللی یه غده تو سینش بود پیگیری نکرد

دیگ بزور بردیمش

سینه رو تخلیه گرد 

گفتن ک مستاتاز کرده به استخوان وریه و کبد 

توروخدا کمکککککک

دارم میمیرمممممم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

کسی بوده خوب شده باشه؟

نفسم هایلین💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کاش زودتر میبردین

ولی نگران نباش عزیزم توکلت ب خدا باشه هیچوقت از قدرت خدا نا امید نشو

یکی از فامیل های دور مامانم اینجوری شد سینشو برداشتن وشیمی درمانی کرد و.... الا حالش خوب شده هر ب چن مدت میره ازمایش میده 

کاش زودتر میبردین ولی نگران نباش عزیزم توکلت ب خدا باشه هیچوقت از قدرت خدا نا امید نشو یکی از فامی ...

به جاییش زده بود؟

توروخدا میپرسی

حالم خوب نیس

😭

نفسم هایلین💜
2740
سر ک خیلی خطرناکه

سرشو خیلی زود فمیدن تونست درمان بکنخ

گریه نکن ناراحت نباش میدونم خیلی سخته درکت میکنم ولی اگ شمت اینجوری باشه حالت مامانتم روحیشو از دست میده روحیه خیلیییییی خیلی مهمه

سلام عزیزم. الان خداروشکر علم پیشرفت کرده. با دارو و جراحی اکثر سرطانها درمان میشن. مادر دوستم رحم و تخمدان و مثانه و  ... درگیر شده بود. خداروشکر روند درمانیش رضایت بخشه. یکی از اقواممون هم پارسال سرطان بدخیم روده بزرگ داشت که متاستاز کرده بود به کبد. الان خداروشکر شیمی درمانیش هم تموم شده و خوب خوبه.. فقط روحیه قوی. اطرافیان شاد و پیگیری درمان. بگردید دکتر خوب پیدا کنید. مدام روحیه بپین بهش. تقویتش کنید حتما. بین شیمی درمانیها سرم های تقویتی بزنید. هی هم به حرف این و اون که هرکدوم یه روش سنتی پیشنهاد میکنن گوش ندید. این مرحله از سرطان بهیچ عنوان با روشهای سنتی درمان نمیشه. فقط جراحی و شیمی درمانی و پرتو درمانی. درکنارش نذر و ختم و توسل به خدا و ائمه رو فراموش نکنید. براشون حرز امام جواد ع هم تهیه کنید. 

🇵🇸🇵🇸🇵🇸 در کرب و بلا بیطرفان بیشرفانند/تاریخ همان است. حسینی و یزیدی  یاایهاالعزیز😭😭😭
سر ک خیلی خطرناکه

گلم اصلا به روش نیارید. از تحربه های موفق درمان براش تعریف کنید. پیشش شاد باشید. اطرافیانی که میان میشینن بهگریه رو بی رودروایسی نذارین بیان. برنامه سفر بریزین. مثلا بگید ان شاءالله بهتر شی میرسم کربلا زیارت. خلاصه فقط روحیه بدین بهش. 

🇵🇸🇵🇸🇵🇸 در کرب و بلا بیطرفان بیشرفانند/تاریخ همان است. حسینی و یزیدی  یاایهاالعزیز😭😭😭
2706