2737
2734
عنوان

با کمترین هزینه مشاور کنکور

151 بازدید | 15 پست

سلام دوستان من امسال پزشکی قبول شدم و چون چندبار این مسیر رو‌رفتم تحارب زیادی دارم ک اگر شما هم دوست داشته باشین میتونم با کمترین هزینه بهتون مشاوره بدم 

اگر دوست داشتین بگین ک شماره واتس اپ برای ارتباط بهتون بدم 

سه سال امضام این بود:یه روز که خیلی دیر نیست میام میگم دیدی تهش قشنگ شد؟الان همون روزیه که خیلیم دیر نبود و اومدم بگم بالاخره تهش قشنگ شد🩺🥼

اگر سوالی هم دارین بفرمایید در خدمتتون هستم

سه سال امضام این بود:یه روز که خیلی دیر نیست میام میگم دیدی تهش قشنگ شد؟الان همون روزیه که خیلیم دیر نبود و اومدم بگم بالاخره تهش قشنگ شد🩺🥼
سلام تا حالا چندین کاربر همین جوری تعلیق شدن.

چرا؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گفتن ممنوعه.

عه من نمی دونستم چون چندین ماهه نی نی سایت نیومدم

2731
شما هنوز مشاوره میدید؟ هزینش چقدره و چکارایی انجام میدید  واتساپ ندارم

اره عزیزم من خودم دانشجوی پزشکی هستم ک واسه رسیدن بهش کلی چالش ها رو گذروندم پس میتونم وقتی دچار چالش های سخت این مسیر شدی کمکت کنم عزیزم بصورت هفتگی برنامه درس های هفته رو دریافت میکنید پایان هر هفته ازمباحث هفته بصورت رندوم ازتون ازمون گرفته میشه باید طبق یک ازمون ازمایشی پیش برید 

و پایان هر هفته هم خودم یک ازمون جامع ازتون میگیرم 

هرشب گزارش شبانه باید بفرستید صبح هم حاضری میزنید اسکرین تایم استفاده از گوشیتون باید ارسال بشه روزی حداکثر 30دقیقه روزانه و... موارد دیگه ای ک در صورت ثبت نام بهتون گفته میشه ماهانه 200هزارتومن

شما هنوز مشاوره میدید؟ هزینش چقدره و چکارایی انجام میدید  واتساپ ندارم

میتونید شمارتون رو بدید یهتایم جلسه مشاور رایگان بهتون بدم 

درضمن پشتیبانی روزانه داریم و هفته ای یک جلسه مشاوره تلفتی 

اره عزیزم من خودم دانشجوی پزشکی هستم ک واسه رسیدن بهش کلی چالش ها رو گذروندم پس میتونم وقتی دچار چال ...

***ماهانه یک ازمون جامع خودم میگیرم***

2740
اره عزیزم من خودم دانشجوی پزشکی هستم ک واسه رسیدن بهش کلی چالش ها رو گذروندم پس میتونم وقتی دچار چال ...

میشه کامل توضیح بدید همه شونو واینکه کلیپ و جزوه هم میدید؟ اصول صحیح مطالعه دروس و نکات تست زنی رو هم اموزش میدید؟ 

درخواست دادم میشه کامل توضیح بدید 

کاربری دو نفر... میشه واسه حاجت رواییم یه صلوات یا حمد مهمونم کنی... 
میشه کامل توضیح بدید همه شونو واینکه کلیپ و جزوه هم میدید؟ اصول صحیح مطالعه دروس و نکات تست زنی رو ه ...

ببخشید عزیزم من درگیر دانشگاه بودم امروز سایت رو چک کردم 

اره دیگه شما روش صحیح مطالعه و نحوه تست زنی رو یاد میگیرید اما کلیپ و جزوه من میتونم راهنمایی کنم چ اساتیدی خوب هستن اما تهیشون با خودتون هست که البته تو کانال های تلگرامی اکثر کلاسس ها گذاشته میشه هرچند ک نتیجه به خوبی ثبت نام خود کلاس نیست

میشه کامل توضیح بدید همه شونو واینکه کلیپ و جزوه هم میدید؟ اصول صحیح مطالعه دروس و نکات تست زنی رو ه ...

عزیزم توضیح نکات سخته یا شمارتون رو بدید تماس بگیرم یا ایدی تلگرام بدید به شکل وویس توضیح بدم اگر مایلید

عزیزم توضیح نکات سخته یا شمارتون رو بدید تماس بگیرم یا ایدی تلگرام بدید به شکل وویس توضیح بدم اگر ما ...

عزیزم دیر جواب دادید و نا امید شد فکر کردش سایت نمیاید ومشاور گرفتم براش  بااینکه میخواست شما باشی 🙁🙁شرمنده 

البته اگه ازش راضی نباشه عوض میکنه 

کاربری دو نفر... میشه واسه حاجت رواییم یه صلوات یا حمد مهمونم کنی... 
2706