2752
2734

منم انگشت درد زیاد میشم از کمبود کلسیم ویتامین د۳ هستش وقتی میخورم یه مدت خوب میشم 

ولی ورم نداره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پوکی استخوانو چک کردی؟

کمبود ویتامین د

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2731
انگشت دستم ورم نداره شمام بند بندانگشت دستتان دردمیکنه

یه سر پیش یه ارتوپد برو

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
انگشت دستم ورم نداره شمام بند بندانگشت دستتان دردمیکنه

کل استخونای انگشتم وحشتناک درد می‌کنه یه طوری که نمیتونم چیزی دستم بگیرم 

زانو درد هم دارم با اینکه 28سالمه 

شما کلسیم و ویتامین د3 استفاده کن و سنجدی که با هسته اش پودر شده بریز تو شیر بخور 

فک کنم خوب شی 

پوکی استخوان آزمایش داره عکس چیه چجورتشخیص میدن

البته فک نکنم پوکی ...باشه.چون اون باید زانوهات صدا بده و..اما برای اطمینان برو خودش دکتر اگه لازم باشه اینو چک میکنه .

یه مدت مکمل خوب برای استخوان و مفاصل بگیر بخور که پتاسیم منیزیم زینک و ...داشته باشه. یه روز در میون بخور

مشکل تیرویید هم باعث در استخوانی مفصلی!میشه

کمبود ویتامین د

کمبود کلسیم

روماتیسم

آرتروز

پوکی استخوان

از نظر طب سنتی هم ک نیگه سردی  و سودا و بلغم باعث کرختی و درد مفاصله

کل استخونای انگشتم وحشتناک درد می‌کنه یه طوری که نمیتونم چیزی دستم بگیرم  زانو درد هم دا ...

منم ۳۰ سالمه بخدا اینقد توفکر آیندم هستم نگرانم یه پسر۴ ساله هم دارم بعدمن دوماه دیسک کمرموعمل کردم ازفکراون در آمدم توفکر زانو وانگشتای دستمم دیگه نمی‌دانم ورم زانوم مال عملمه یا نه

منم ۳۰ سالمه بخدا اینقد توفکر آیندم هستم نگرانم یه پسر۴ ساله هم دارم بعدمن دوماه دیسک کمرموعمل کردم ...

این ورم رو حتما نشون دکتر ارتوپد بده 

ولی برای زانو درد اگه دلت می‌کشه هرروز پاچه مرغ بخور بذار قشنگ بپزه لعاب بندازه زعفرون و رب بزن با آبش بخور 

من حالم بد میشه نمیتونم ولی برای جلوگیری از آرتروز عالیه