2752
2734
عنوان

مامانهای تیر 89 (بعد از تولد نی نی ها)

| مشاهده متن کامل بحث + 1013061 بازدید | 23861 پست
نرگس جون مامانا تونستن باز کنن نمی دونم برای چی برای شما باز نمی شه.
سمیه جان کدوم قسمته والا از سایت نی نی زیاد سر در نمی یارم اینقدرم سرم شلوغ تو اداره که حد نداره باور کنید میام یه کار انجام بدم اول نگاه می کنم به سایت بعد کارم رو انجام میدم به خاطر همین هول هولی کار انجام می دم. درخواست دادم که جام عوض بشه آخه ساعت کاریم هم زیاد بخاطر پسر نمی تونم زیاد بمونم همچنین با شما دوستای گلم نمی تونم زیاد ارتباط برقرار کنم. برام دعا کنید که راضی بشن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام دوستای گلممممممممممم
حالتون چطوره؟
نرگس جونم چطوری؟ چقدر عجله داری مادر !!!! حالا ایشاا... پرهام راه می افته زودتر .. وقتی که به زمین و زمان بند نبود اونوقت بهت می گم ........... اونوقته که می شینی وسط اتاق همه موهاتو تک تک می کنی می گی خدایا کی می شه پرهام دو دقیقه بشینه آخه .................

سارینا جونم شما چطوری؟ عکسای محمدطاها خیلی قشنگه خدا حفظش کنه گل پسرتو ...... هزار ماشاا... اون عکسش رو هم که رو شاسی چاپ کردی خیلی قشنگ شده اندازش چقدر هست؟

سمیه جونم سلام ......... شما چطوری عزیزم؟ رکسانا گلم چطوره؟ ممنون که منو به عنوان دوست انتخاب کردی

لیلی جونم آوینا طلا چطوره؟ حالش بهتر شده؟
راستی یادم رفت بگم ایلیا گلی مریضه تب داره سرما خورده آبریزش بینی داره گلوش درد میکنه و سرفه های وحشتناکی میزنه............قراره دندونای بالائیش هم در بیاد...........
بیبینید روزگار چی به سر من آورده که مریضی ایلیا شده حاشیه و اهم اخبار النا گلیه...........
خدایا کمک مان کن تا از ما به دیگران، تنها خیر و نیکی برسد.ٱمین یا رب العالمین.
2731
الهام جان سلام. من تازه با مامانای نی نی سایت آشنا شدم. و نوشته های شما رو تا حالا ندیده بودم البته می دیدم که مامانا جویای حالتون هستن و همش می گن این دختر چرا غیبت داره. امیدوارم همیشه سرحال و شاد باشید.
وای نمی دونی بعد از اینهمه خستگی چه انرژیی به من دادی کارم رو ول کردم و به قدری خندیدم که رئیسم گفت چی شده. (الان داری حرص می خوری می گی من چه عذابی کشیدم و این خانم داره می خنده) .واقعاً خسته نباشییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی. کوچولوهات چند سالشونه.
الهام جون خسته نباشی خواهر از این همه ماجرا و اتفاق .......... منم مثل سارینا کلی خندیدم ........ خدا بگم چی کارت کنه اتفاقهای بدی هم که برات می افته اینقدر شیرین تعریف می کنی که کسی به عمق فاجعه پی نمی بره .......... خدا ایشاا... این دو تا وروجک رو برات صحیح و سالم نگه داره ......... راستی یه چیزی تو چرا تو یه شرکت کار می کنی؟؟؟؟ تو باید بری کارگران فیلم های طنز بشی باور کن کارت از مهران مدیری بیشتر می گیره
راستی شادی منظورت از زرافه و 6 تومن 5 تومن چیه؟؟؟؟ از اون عروسک کوچولو ها رو می گی که دست و پاشون حرکت می کنه و تیک تیک صدا می ده( نگید چقدر بیسواده هااااااا آخه فقط یه بار دسته یه بچه دیدم اونم فک کردم اصلا اینجا پیدا نمی شه ؟؟؟؟؟؟ اگه از اوناست منممممممممممم می خوام لطفااااااااا ............. اگه شماره حساب بدی منم با عرض شرمندی پولشو واریز می کنم اگه نه که روز قرارمون از خجالتت در می ام

راستی منم فقط 5 شنبه ها می تونم بیام ......... فک می کنم آمار 5شنبه ها بالاتر از روزهای دیگه باشه چون خیلی از مامانا سرکار می رن ...............البته برام فرقی نمی کنه کدوم پنجشنبه باشه
سلام به همه
الهام جون واقعا خدا بهت صبر بده خسته نباشی خدا قوت

سارا جون اینجور که از پستات بر میاد فکر کنم مسافرتی که میگی هیمین دور بر آمریکا میخوای بری که لیلی میگه کاش من میرفتم

سحر جون کدو خورشتی برای چربی خیلی خوبه
************ خدای تا پاکم نکردی خاکم نکن *********** بر چهره پر ز نور مهدی صلوات ........... بر جان و دل صبور مهدی صلوات تا امر فرج شود مهیا بفرست .............. بهر فرج و ظهور مهدی صلوات
در راستای رای گیری برای قرار

آفرین : پنج شنبه 19 ساعت 10 -11 (صفحه 569) 11-16 مسافرت

سارا مامان علیرضا : پنج شنبه 19 ساعت 10 -11 (صفحه 569 ) 11-16 مسافرت

سارینا : پنج شنبه 19 ساعت 10 -11 (صفحه571 )

سارا مامان کیان : پنج شنبه 12 ساعت 10 -11 (صفحه 569 ) 26 - 19 مسافرت

صدف : پنج شنبه صبح روزای دیگه دانشگاه 12 یا 19 مشخص نکرده اعلام رای ؟؟؟؟؟؟؟

سوین : مخالف پنج شنبه 12 یا 19 مشخص نکرده اعلام رای ؟؟؟؟؟؟؟

عاطفه : پنج شنبه 19 ساعت 10 -11 (صفحه 563 ) یا روز دیگه تو همون هفته 12 یا 19 مشخص نکرده اعلام رای ؟؟؟؟؟؟؟

مژده : پنج شنبه 19 ساعت 10 -11 (صفحه 563 )

آرزو : پنج شنبه یا طول هفته بعداز ظهر ،پیج شنبه 19 ساعت 10 -11 (صفحه563 ) ، فرقی نمی کنه (صفحه 566 )

آزاده مامان لیلیا پیج شنبه 19 ساعت 10 -11 (صفحه563 )

مانیا : 12 یا 19 مشخص نکرده اعلام رای ؟؟؟؟؟؟؟

مامان ارین : 12 یا 19 مشخص نکرده اعلام رای ؟؟؟؟؟؟؟

ندا : 12 یا 19 مشخص نکرده اعلام رای ؟؟؟؟؟؟؟

ملک : 12 یا 19 مشخص نکرده اعلام رای ؟؟؟؟؟؟؟

سولی مامان النا :

آزاده مامان رهام : 12 یا 19 مشخص نکرده اعلام رای ؟؟؟؟؟؟؟

مامانای کرجی :

شادی : پنج شنبه 12 ام (صفحه 568)

لیلی : 12 یا 19 مشخص نکرده اعلام رای ؟؟؟؟؟؟؟

هلن : 12 یا 19 مشخص نکرده اعلام رای ؟؟؟؟؟؟؟

بهار : 12 یا 19 مشخص نکرده اعلام رای ؟؟؟؟؟؟؟
************ خدای تا پاکم نکردی خاکم نکن *********** بر چهره پر ز نور مهدی صلوات ........... بر جان و دل صبور مهدی صلوات تا امر فرج شود مهیا بفرست .............. بهر فرج و ظهور مهدی صلوات
2706