2733
2734
عنوان

مامانهای تیر 89 (بعد از تولد نی نی ها)

| مشاهده متن کامل بحث + 1013056 بازدید | 23861 پست
بچه ها یه توضیحی بدم درمورد نوشتن صفححه هاجلوی نظراتون

من اول تو صفحه 563 گفته بودم 19 ام بهضی ها ها اومدن اعلام موافقت کردن

ولی بعدش نو صفحه 568 شادی جون و نارسیس جون گفتن 12ام
حالا قرار شد هر کی ببیاد نظر قطعیشون بگو تا ببینیم هر روز اکثریت موافقن بزاریم

**********نظرات بعد صفحه 568 شمارش میشه بنابراین هر کی قبلش نظر داده بازم بیاد ببینه با هر کدوم از دوتا تاریخ موافق بود دوباره بگه *********

خواهشا زود تر بیایدد نظرتون بگید هر کی هم با وسطه هفته موافقه بنویسه تا یه نظز خواهی هم در مورد وسط هفته بشه
فعلا فقط صدف جون وشادی مامان یاس و ارزو جون با وسط هفته مخالفن

زود بیایید نظز بدید
هرکس میتونه به جندتا هم رای بده هروقت میتونه بیاد رو اعلام کنه
مخصوصا هرکی میتونه وسط هفته بیاد بکه
مثلا من خودم اولی و سومی میتونم بیام

هر کدوم از مامانا که از لیست جاموندن خودشون اضافه کنن

************ خدای تا پاکم نکردی خاکم نکن *********** بر چهره پر ز نور مهدی صلوات ........... بر جان و دل صبور مهدی صلوات تا امر فرج شود مهیا بفرست .............. بهر فرج و ظهور مهدی صلوات
الهام الان دارم خودمو میزنم ): دوست خوبم امیدوارم زودتر آرامش تو زندگیت به بهترین وجه ممکن برقرار بشه

سارا چه کردی ایول خوشم اومد وقت گزاشتی برای لیست آفرین ضمنا من فقط با 19ام مشکل دارم همه روزهای هفته اگه تو ذل آفتاب نباشه مشکلی نیست (:

مژده همسری چه گل خوشگلی گرفته دستش درد نکنه اما جدا به پای ریحانه نمیرسه ماشاا.... راستی بهتره دخملی ؟
فروش اجناس آلمان پوشاک چهارفصل زنانه مردانه و بچگانه آدرس تاپیک http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1100683&postID=43084887

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای کاش میشد مامانای شاغل(آرزو و سارینا و شادی مامان یاس ) یه روز مرخصی بگیرن صدف جون هم کلاس نداشته باشه قرارمون وسط هفته باشه مثلا 17 ام یا 18 ام

رای گیری برگزار میشود

لطفا همه نظر بدین

1- وسط هفته 17 یا 18 (11-16 بعضی ها مسافرتن)
ساعت 11 صبح تا ...

2- پنج شنبه 12 ( من و شوکا مسافرتیم)
ساعت 11 صبح تا ...

3- پنج شنبه 19 ( نارسیس مسافرت)
ساعت 11 صبح تا ...
************ خدای تا پاکم نکردی خاکم نکن *********** بر چهره پر ز نور مهدی صلوات ........... بر جان و دل صبور مهدی صلوات تا امر فرج شود مهیا بفرست .............. بهر فرج و ظهور مهدی صلوات
2731
سوین جون ب رات میل فرسنادم
کرفتی خبر بده
سوین جون تاریخ سفرتو زودتر اکی کن بیا رایتو بکو
2740
وای سارااااااااااااااااااااااا چه کار جالبی کردی ....... چقدر وقت گذاشتی برای قرار بابا دستت درد نکنههههههههههههههه ............................. چه جالب من فکر می کردم اکثر مامانا سرکار می رن الان فهمیدم اکثرا خونه دارن ........... خوش به حالتون ..................... البته شوهر من هم 5 شنبه ها زود میاد خونه یه وقتا هم اگه کار نداشته باشه نمی ره برنامش خیلی معلوم نیست ولی دلیل نمی شه که چون اون خونست ما هم از تو خونه تکون نخوریم کهههههههه من در طول هفته بعد از ظهر ها هم می تونم بیام اکثراً ..........از ساعت 5-6 به بعد هم هوا خنک می‌شه اگه 5شنبه مشکل دارید ....................... ولی به هر حال رای اکثریت محترمه قرار بذارید هر کی تونست می آد هر کی هم نه ایشاا... دفعه بعدش
آرزو جان منم با بودن یا نبودن شویم تو خونه مشکلی ندارم به هر حال سرشو گرم میکنه و همیشه مواظبه بهش خوش بگذره اینه که نگران اون نیستم (: یه سری از مامانای اینجا از جمله خودم شاغل بودیم تو بارداری هم اما فعلا مرخصی دادیم به خودمون

سارا جان مرسی بازم بابت لیستت بچه ها سخت نگیرین به قول ارزو وقت بازم برای قرارا هست هر کی نشد بیاد انشاا.. سریهای بعد اینبار بهتره دور هم جمع بشیم درباره تولد و بچه ها بیشتر با هم حرف بزنیم
فروش اجناس آلمان پوشاک چهارفصل زنانه مردانه و بچگانه آدرس تاپیک http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1100683&postID=43084887
سلام دوستای عزیز
خواهش میکنم کاری نکردم ان شاله بچه ها اینو ببینن یه تکونی به خودشون بدن زودتر اعلام نظر کنن اکی کیینم

خانومای شاغل نمیتونن مزخصی ساعتی بگیرین؟

مثلا بقیه که وسط هفته مشکل ندارن همون ساعت 11 بیاییم شاغلین ساعت 1 -2 ؟
سلام به همه مامانای گل... لیلی جون آره کادو روز تولد میگم پول هم خوبه ... من یه 2 ساعت اولش خانمها هستن بعد آقایون ...اینم فقط برای چندتا از دوستام که اینجوری راحت ترند.... لیلی شما کجای شمالید؟ من زیاد شمال میام ما طرفای ساری هستیم
2706