2737
2734
عنوان

مدرسه شاهد بهتره یا هیأت امنایی

312 بازدید | 25 پست

دخترم پایه اوله مدرسه شاهدهراضی نیستم زیاد امکاناتش خیلی معمولیه نسبت ب تعریفی ک میشه ازش ۱۶۰۰ شهریه گرفتن و ریز ریز پول میخوان سال دیگه خیلی دوست دارم ببرمش مدرسه هیأت امنایی ولی دودلم شهریه اش نصف مدرسه شاهده بنظرتون کدومش بهتره عاقلانه ست پروندشو از مدرسه شاهد دربیارم ببرم مدرسه دیگه ؟ ؟ مدرسه هیات امنایی خیلی نزدیک تره ب خونمون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مدرسه شاهد  معلمای خوب براش میارن و معمولا بچه ها از نظر فرهنگی به هم نزدیکن چون بچه ها با ف یلتر خاصی ثبت نام میشن‌. ولی غیرانتفاعی نه از همه قشری هستن صرفا به این دلیل که همشون پول دادن

من تعریف شاهد و بیشتر شنیدم اما پسرم هیئت امنایی میره خیلی راضی ام 

چقدر شهریه دادید ؟؟ اینکه میگن پولکین راسته ؟

ما شاهد میره تو این دوماه هیچی ندیدم از این مدرسه خیلی بی دروپیکره 

2740

پسر من دهمه شاهد هست اینقدر راضی هستم که میگم ۵ م حلالشون . خودم ۲ م هم کمک به مدرسه دادم . خدا خیرشون بده 

دخترم غیر انتفاعی هست مث چی پشیمونم . شاهر راهش دوره دخترم بچست خسته میشه 

چقدر شهریه دادید ؟؟ اینکه میگن پولکین راسته ؟ ما شاهد میره تو این دوماه هیچی ندیدم از این مدرس ...

حدودا یه تومن مول برگه و جشن و اینا هم گذری ۱۰۰ تومن ۲۰۰ تومن میگیرن 

اللهم العجل لولیک الفرج  ♥️🌱
مدرسه شاهد  معلمای خوب براش میارن و معمولا بچه ها از نظر فرهنگی به هم نزدیکن چون بچه ها با ف یل ...

معلم دخترم امسال سال دوم تدریسشه منم خیلی تعریف شنیده بودم اومدم توش دیدم اونجور ک میگن نیست 

مدرسه شاهد  معلمای خوب براش میارن و معمولا بچه ها از نظر فرهنگی به هم نزدیکن چون بچه ها با ف یل ...

دقیقا . بالا گفتم پسرم شاهده چقدر راضی ام .‌دخترم غیرانتفاعی فقط پول میگیرن و قرتی بازی درمیارن . چند روز پیش عکاسی هالووین داشتن . درصورتی که کل اصول تربیتی و فرهنگی رو فراموش کردن 

2706