2733
2734
عنوان

چرا نمیشه ازدواج کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 446 بازدید | 57 پست
اگ هزار درد بود کسی اصلا ازدواج نمیکرد

هزار درده ، یه عده که فکر میکنن خبریه میرن میبینن چیز خاصی نبوده

خیلیای دیگه هم بخاطر اون ۲ درصد خوبی که داره ،  ۹۸ درصد بدبختیای دیگشو به جون میخرن

یه عده هم که از سر بدبختی و وضعیت بد خونواده یا بخاطر بی پولی ازدواج میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کاملا درکت میکنم یه مدت رها شو همین راهش اینه

همینکارو کردم گفتم بیخیال ولی وقتی این خاستگاراومد خوشم اومد ازش دوست داداشم بود گفتم شاید اوکی بشه دوهفته دنبال لباس بودم و برنامه ریزی کردم الان اینجوری شد 😓

هزار درده ، یه عده که فکر میکنن خبریه میرن میبینن چیز خاصی نبوده خیلیای دیگه هم بخاطر اون ۲ درصد خو ...

پس نیازای عاطفی، روحی، جنسی چی میشه

زمین را گر شوی مالك، طمع بر آسمان داری''✓
همینکارو کردم گفتم بیخیال ولی وقتی این خاستگاراومد خوشم اومد ازش دوست داداشم بود گفتم شاید اوکی بشه ...

ببین من نامزد قبلیم خیلی خوشگل و پولدار بود ولی بخاطر یه مسئله همه چیزمون خراب شد اگه داستانمو بگم گریه ت میگیره

آره عزیزم درست میگی من اصلا سمت کسی نمیرم

پس نباید بگی چرا ازدواج نمیکنم 

یکیو زیر نظر بگیر و جذبش کن

هدفی دارم که برایش سه ساله میجنگم ارزو میکنم هرکسی به دعا های من امین بگوید به بزرگترین خواسته اش برسد
همینکارو کردم گفتم بیخیال ولی وقتی این خاستگاراومد خوشم اومد ازش دوست داداشم بود گفتم شاید اوکی بشه ...

اصلا برنامه ریزی نکن

اصلا فکر نکن

برنامه های یهویی 

خیلی قشنگ ترن

اینبار هرکی اومد

به خودت بگو 

خدا من هیچ برنامه ای نمیچینم

خود هرجور صلاح میدونی پیش ببر زندگیمو

مرگ دلم را شاد میکند.... باید تمام کنم  امید را ؛ زندگی آنی نبود که میخواستیم
2706