2733
2734
عنوان

چرا نمیشه ازدواج کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 57 پست
درکتون میکنم انقدر بی دلیل مراسم ازدواج بهم خورد یا بی دلیل ترکم کردن تصمیم گرفتم بی خیال بشم ...

اما من نمیتونم، فقط از خدا میخوام زودتر بمیرم، نه فقط بخاطر ازدواج چون توی زندگیم هرچی تلاش میکنم به جایی نمیرسم خسته ام از زندگیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم مثل تو جدا شدم بعد ۴ سال عقد و دیگه هم ازدکاج نخواهم کرد با اینکه دوست دارم اما انقدر دردسرای ...

اگ هزار درد بود کسی اصلا ازدواج نمیکرد

زمین را گر شوی مالك، طمع بر آسمان داری''✓
2731

نمی دونم شاید روز خواستگاری کاری می کنی که خوششون نمیاد مثلاً زیاد حرف زدن یا سؤالایی می پرسی که بهشون بر می خوره یا نوع لباسی که می پوشی یا شایدم از خودت مشکلی نمی بینند ولی خانواده ات حرفی می زنند که به مذاق اونا خوش نمیاد

ببین حسام به من میگن که

تو ادمی هستی کع منتظری کسی بیاد سراغت 

کارت اشتباهه گاهی باید خودت چراغ سبز باشی 

سبک زندگیتو عوض کن و با نمک دوش بگیر که اگه چشم زخم و جادو اینا داری رفع بشه

هدفی دارم که برایش سه ساله میجنگم ارزو میکنم هرکسی به دعا های من امین بگوید به بزرگترین خواسته اش برسد
2740
سحر و جادو کجا بود‌. فقط مشکل اقتصادی هست. خونه و ماشین هیچکس نداره و دخترا کلا جواب منفی میدن

نه عزیزم من که اصلا خاستکارو ندیدم که راجع به خونه حرف بزنم اون اومد دید پسندید حرف خونه و ماشین نبود 

2706