2733
2734
عنوان

مشاوره با مرکز مامایی مهرآسا

| مشاهده متن کامل بحث + 36054 بازدید | 3253 پست

با سلام خدمت همه همراهان عزیز مهرآسا که در سال گذشته کنار ما بودند

امیدورام سال 1398 سالی پر از سلامتی و آرامش و رفاه و صلح برای همه ایرانیان عزیزمون باشه و همیشه لبها خندان باشه 

همه را در این ایام تعطیل به خدای بزرگ می سپارم و امیدورام همه به سلامتی از سفر برگردید

شاد باشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عرض سلام و تبریک سال نو ب شما 

میخواستم بپرسم من هفته40بارداری ام پای راستم ورم کرده ب صورتی ک جای انگشت گود میشه روش ایا خطرناکه??

الهی و ربی من لی غیرک..الهی شکرت😍😍😍

سلام

می تونید کمکم کنید

دوماه هست پری نشدم هرچی سونو رفتم گفتند مشکلی نداری امشب رفتم بهم گفت بافت رحمت نیاز به بررسی داره توو متن سونو نوشته اکوی پارانشیمال رحم هتروژن هست و آندمترم ۱۰ میلیمتر

2731

سلام دوستان من تازه عضو سایت شدم. تا حالا دو دوره کلومیفن و لتروزول رو باهم خوردم ولی جواب نگرفتم . دوره دوم که آمپول گونال اف و HCG هم زدم که 3 تا فولیکول 19-20-21 سانتی داشتم و 10 تا هم نابالغ و دکتر همش میگه همه چی خوبه ولی من تو این دو ماه هر بار روز 30 ام پری شدم و این در حالیه که دوره من 28 روزه است! یعنی با استفاده از این همه قرص و داردو تنها تاثیرش عقب افتادن 2 روز پری هست. به نظرتون باید چیکار کنم؟ آیا درمان رو ادامه بدم؟ تا چند ماه؟  ممکنه راهنماییم کنین؟

سلام من جنینم رو آبان۹۷به دلیل میلو مننگوسل از دست دادم برای بارداری دوباره واینکه جنینم مشکل نداشته باشه چیکار کنم؟!خیلی می ترسم

صلوات برای فرج آقا امام زمان(عج)یادت نره
عرض سلام و تبریک سال نو ب شما  میخواستم بپرسم من هفته40بارداری ام پای راستم ورم کرده ب صورتی ک ...

سلام عزیزم ادم گوده گذار حتما باید بررسی عملکرد کلیه- فشار خون و پروتئین ادرار چک بشه اگر نرمال بودن تنها باید ایستادن را کاهش بدید و پا را به سمت بالا ماساژ بدید

سلام می تونید کمکم کنید دوماه هست پری نشدم هرچی سونو رفتم گفتند مشکلی نداری امشب رفتم بهم گفت بافت ...

سلام با اینکه 2 ماه پریود نشدید ضخامت آندومتر کم است و باید بررسی شود

سابقه کورتاژ نداشتید؟

با مصرف دارو معمولا مشکل حل میشود

2738
سلام دوستان من تازه عضو سایت شدم. تا حالا دو دوره کلومیفن و لتروزول رو باهم خوردم ولی جواب نگرفتم . ...

سلام سن شما، سابقه بارداری قبلی؟ خوردن بیش از حد این داروها خیلی خطرناک است

احتمال بارداری حتی با این دارو ها 30 درصد است و شما متاسفانه باردار نشدید

اگر همسر سالم هستند و خودتون هم ذخیره تخمدانی خوبی دارید و لوله ها هم باز هستند اقدام کنید اما با صبوری

تغییر تغذیه و سبک زندگی برای شما و همسر لازمه و نزدیکی های برنامه ریزی شده و هدفمند

سلام من جنینم رو آبان۹۷به دلیل میلو مننگوسل از دست دادم برای بارداری دوباره واینکه جنینم مشکل نداشته ...

سلام هر بارداری با بارداری بعدی به علت تفاوت ژنتیکی جنین ها فرق میکند پس باید خوش بین باشید گرچه احتمال تکرار وجود دارد

درمان یا راه پیشگیری قطعی در این مورد وجود ندارد

اما تغییر سبک زندگی و دوری از زندگی شهری و اشعه و پارازیت ها گزینه خوبی است که همیشه قابل اجرا نیست

رژیم غذایی خود را غنی تر کنید از فولات، از حمام داغ یا هر چیزی که درجه حرارت شما را بالا ببرد در بارداری پرهیز کنید

حتی گذاشتن لپ تاپ روی پا نیز منتقل کننده حرارت است

از موبایل در دوران بارداری بخصوص در محل های سربسته دوری کنید بخصوص در جایی که پر از گوشی موبایل روشن است مثل مهمانی ها

سلام هر بارداری با بارداری بعدی به علت تفاوت ژنتیکی جنین ها فرق میکند پس باید خوش بین باشید گرچه احت ...

آیا دیدن ماه گرفتگی کامل از اول تا آخر ممکنه باعث این مشکل شده باشه

صلوات برای فرج آقا امام زمان(عج)یادت نره
سلام سن شما، سابقه بارداری قبلی؟ خوردن بیش از حد این داروها خیلی خطرناک است احتمال بارداری حتی با ا ...

سلام من 35 سالمه و بارداری قبلی و سقط نداشتم و اولین بارمه که قصد بارداری دارم. 3/5 ساله که ازدواج کردم . لوله فاوپ سمت راست چسبندگی داره ولی سمت چپ کاملا بازه. همسرم هم 46 درصد اسپرم سالم داره و تعدادشون هم نرماله.  من هر بار که میرفتم سونو واژینال می شدم و دفعه آخر 11 اسفند 97 بود که دکتر گفت یک فیبرم بسیار بسیار کوچیک دیده می شود که قابل نادیده گرفتنه. من هم زیاد پیگیر نشدم. درست 5 هفته بعد یعنی 18 فروردین 98 بعد از استفاده کردن از کلومیفن و لتریزول و 3 تا آمپول گونال اف هر کدوم 75 و 15 عدد شیاف پروژسترون 400 , بعد از مراجعه به سونو داخل مطب مشخص شد که یک فیبرم بزرگ در رحم من وجود داره !! دکتر برای بررسی دقیق تر , برام سونو آزمایشگاه بیرون نوشته که باید انجام بدم. 

الان هم یک آمپول HCG نوشته برای آزاد سازی تخمک روز 10 پریود یعنی امروز. 

ببخشید که اینقدر طولانی شد ولی میخوام بدونم افزایش عجیب سایز فیبرم اونم در حدود 5 هفته آیا ممکنه بدلیل استفاده بیش از حد پروژسترون باشه؟ چون دکتر پروژسترون 200 داده بود ولی چون تو بازار نبود گفت همون 400 رو استفاده کن. نظر شما چیه؟

سلام من هفته ۹ بارداری هستم، دو روزه که ترشح قهوه ای رنگ دارم، دکتر برام شیاف نوشته امروز ۲ تا استفاده کردم، مشکلی نداره روزی دو تا ؟ من تو هفته هفت قلب جنینم تشگیل شد، ممکنه این لکه بینی وترشحات نشانه ی سقط باشه؟

سلام.من سوزش داشتم رفتم پیش پزشک واسم قرص سپروفلوکساسین 500 تجویز کرد بعد از دروره نه تنها مشکلم حل نشد بلکه بعضی از جاهای بدنم لکه های قرمز به وجود اومدن الان واسه درمان لکه ها چیکار باید کنم؟

من چند وقته عادت ماهیانم عقب می افته الان چند وقته کلانمیشم تا دارو نخورم.سونودادم گفت که فولیکول ریزمشاهده شده بعد دکترقرص گلوکوفاژ داد.وزنم زیاد شده یه بچه دارم. توروخدا کمکم کنید باگلوکوفاژ درمان میشم

2706