2737
2739
عنوان

مشاوره با مرکز مامایی مهرآسا

| مشاهده متن کامل بحث + 36054 بازدید | 3253 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام دوستان بنده الان یک فرزند 8ماهه دارم ک شیر خودم رو میخوره و بعد از زایمان جلوگیری طبیعی کردم . من ب خاطر شیر دهی تا6ماه نهایت زیر یک هفته پربودن عقب می‌افتاد اما بعدش اوکی شد و خیلی عقب نیافتاد 

اما الان تقریبا 10 روز هست ک پریود نشدم چند روز قبل بی بی چک و دو روز قبل آزمایش خون دادم منفی بود 

آخه ترشی و سرکه و همه چیز خوردم مثانه و زیر دل و رانم هم درد بدی میگیره ولی اصلا پریود نمیشم 

آخه من کلا خیلی منظم بودم حتی قبل و بعد زایمان بچه اولم 

ممکنه باردارباشم و بی بی چک و آز درست نشون نداده باشه؟ سر درد و سرگیجه و حالت تهوع هم دارم

سلام وقت بخیر من باید ضعیفی رحم چیکار کنم لطفاً کمکم کنید 

من هنوزم دوست دارم !!!!!!                                                      هرچند تو منو از رویاهاتم پاک کردی 🥀💔O💔🥀  چی شد اونی که مال من بود !!!!!!!!    الان شده آرزوم :)))))))
2738
ساحل عزیز اگر سه ماه با خوردن این دارو ها باردار نشدید بهتر است دیگه از لتروزول استفاده نکنید دوفاست ...

سلام عزیزم خوبین من این ماه قرض کلومیفن و لتروزول خوردم از ۵پریود ۷پریود رفتم سونو دکار گفت جواب نداده ۵تا آمپول داد روز ۱۶ آزادسازی زدم ۳تا فولیکول۲۰داشتم ۱۷ اقدام الان همش کمرم آنچنان درد میگیره ک پای راستم بی حس میشه و دیروز خارش و درد تخمدان سمت راست داشتم امروز۲۸ سیکلم ممکنه باردار باشم؟

سلام میخواستم ببینم قرص آسپرین واسه خونرسانی به رحم و تخمک ها خوبه اخه باردارنمیشم میگن خونرسانی به رحمت ضعیفه اگه کمکی بکنید چی مصرف کنم ممنون میشم... مریم

خداجونم کمکم کن خیلی بهت احتیاج دارم....

سلام وقتتون بخیر 

من یه دختر مجردم 

یه چیزی از واژنم زده بیرون مثله زبون موشه اندازه نیمی از بند انگشتمه 

یه بار رفتم دکتر رفته بود داخل دکتر نتونست نگاه کنه الان زده بیرون دکتر احتمال داد پولیپ باشه..

بنظرتون خطرناکه که داره از رحمم بیرون میاد روم نمیشه باز برم دکتر

سلام و خسته نباشید عذر خواهی میکنم من یک بار سقط داشتمقبل ۷هفته،الان مجدد باردارم اخر هفته 10 بارداری هستم ،هماتوم هفته 7داشتم که رفع شد،هفته 12 غربالگری دارم ،میخواستم بدونم روابط جنسی و ارگاسم تا قبل از هفته 13 مجازه یا خیر؟

سلام وقت بخیر. من یکم سطح هورمونام بهم ریخته ریزش مو و اکنه دارم از طرفی پریودیم یکم نامنظم شده.اسفند ماه هیستروسکوپی کردم و تعدادی پولیپ داشتم که برداشتن. دوماه اقدام کردم برای بارداری،اما باردار نشدم. خیلی ناراحتم میترسم باردار نشم! چطوری سطح هورمونام تنظیم کنم. هر دکتری میرم درست راهنماییم نمیکنه

2706