2733
2739
عنوان

مشاوره با مرکز مامایی مهرآسا

| مشاهده متن کامل بحث + 36054 بازدید | 3253 پست

مشاوره داروساز با بیمار
شما کاربران گرامی می توانید کلیه سوالات و مشکلات خود را در زمینه های مختلف آرایشی، بهداشتی، دارویی و … با دکتر داروساز مجموعه دیجی داروخانه در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنید:
شما کاربران گرامی می توانید از یکی از سه روش فرم درخواست مشاوره، پشتیبانی شبکه های اجتماعی و تماس با داروخانه دکتر شهین عظیم زاده مقدم جهت دریافت مشاوره استفاده نمایید:

۰۲۱۴۴۰۲۳۵۴۷
۰۹۰۱۲۳۸۰۸۶۵
وارد لینک زیر شوید
https://digidaroukhaneh.com

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام،من دیروز اقدام به سقط کردم ولی انگار موفق نشدم،شش تا قرص با فاصله دو ساعت یدونه زیرزبانی یدونه واژینال ،اولش درد داشتم مثل درد زایمان بعدساعت دوظهر افتادم به خونریزی ولی چیزی دفع نکردم مدام طناب زدم و راه رفتم بیشتر اب دفع میکردم تا خون ،شبم دیگه دردام تموم شد،دهانه رحممو لمس میکنم اندازه یه انگشت بازه ،بنظرتون هنوز منتظر بمونم؟

2728
ساقی عزیز با عفونت رحم نیز فرد باردار می شود ولی عفونت رحم در مواقع شدید منجر به سقط و زایمان زودرس ...

سلام من یه مدت قرص ال دی مصرف کردم برای عقب انداختن پریودی خیلی هم نامنظم استفاده کردم پریودیم عقب افتاد ولی شدم ماه بعدش ۳روز پریودیم رفتم برای عمل کیسه صفرا که پریودیم قطع شد ۲هفته بعد عمل نزدیکی داشتم که جلوگیری کردیم تقریبا ولی الان من ۳ماه پریود نشدم ماه پیش در حد لکه بینی قهوه ای بود که همراه با ادرارم بود نه بیشتر تخمدون سمت چپم یه کیست کوچیک داره دوبارم بیبی چک استفاده کردم منفی بود ممکنه اشتباه زده باشه و باردار باشم؟لطفاااا جوابمو بدین اصلا دوست ندارم الان باردار باشم

سلام دوستان نی نی سایت

من برای دوران بارداری به یک مرکز خوب سمت شهران مراجعه کردم و به لطف پزشکان این مجموعه پسرم رو به دنیا آوردم 

مرکز رویان مهر سلامت تو دوران کرونایی توسط آنلاین با من در ارتباط بودن و هیچ مشکلی برای من به وجود نیومد

خدا خیرشون بده و من خیلی راضی بودم

اینم شماره تلفن اون کلینیک

02144353550

سلام میشه سونوی مادر من و ببینین 

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 
نگار عزیزم معمولا لتروزول و کلومیفن در سه ماه تجویز می شوند و در صورت عدم موفقیت تکرار نمی شوند البت ...

سلام میشه سونوی مامانم و تفسیر کنید الهی که خیر ببینید

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 
2738

گاهی اوقات بود برای یه قرار مهم حاضر میشدم حس میکردم یه چیزی تو استایلم کمه 😞  

خوب که نگاه کردم جای خالی یه اکسسوری تو استایلم رو حس کردم  

خوب که نگاه کردم جای خالی یه اکسسوری تو استایلم رو حس کردم
من عاشق اکسسوری هایی هستم ک باقیمت مناسب بتونم چندین مدل داشته باشم تا اینک بااین پیج آشنا شدم
تازه برای تمام فالورهایی که قبل از هزارتایی شدنشون ازشون خرید کنن تا همیشه شامل تخفیف میشن
توجه کردی تا همیشه😳😳

https://www.instagram.com/bemo_accessory/

خسته‌ نباشید 

من دو سال پیش فکنم آذر ماه بود هوا خیلی سرد و من کلا ی سویشرت تنم داشتم جوری که واقعا لرز میکردم 

بعد یکی از دوستام ی لگد زد به باسن بنده بعد از اون وقتی تایم مدرسه تموم شد من وقتی رسیدم خونه دیدم لباس زیر بنده خونی هستش و ی جوری برای اولین بار پریود شدم چون هم مقدار خون زیاد بود هم دقیقا تا 7 روز طول کشید 

بعد از اون من ماه بعدش هم عادت شدم ولی دیگه بعد از اون هی عقب جلو میشه 4 ماه نمیشم 1 ماه میشم و جدیدا ی ماه درمیون میشم و انگار داره درست میشه

ولی من خیلی میترسم که ضربه باعث آسیب دیدگیه پرده بکارت شده باشه،یعنی پرده پاره شده؟! 

سلام وقت بخیر من این ماه خون تخمک گذاری ندیدم و ۱۰ ماه پیش فقط یک روز و نیم پریود بودم ک کمتر از همیشه بود بعد از اون کمر درد داشتم فقط اما الان یک هفتس دل درد و تیر کشیدن زیر شکم مخصوصا سمت چپ و ران سمت چپ و پهلو دو دارم پریودهامم معمدلا یک هفته جلو میوفته 

دو هفته پیش بی بی چک زدم منفی بود که البته فکر کنم خیلی زود بوده

الان دوروزه به شدت سینه هام بزرگ شده و درد میکنه و همش احساس میکنم الان پری میشم

امکان داره لاردار باشم

سلام،من دیروز اقدام به سقط کردم ولی انگار موفق نشدم،شش تا قرص با فاصله دو ساعت یدونه زیرزبانی یدونه ...

خدایا شکرت ماکه میخوایم نمیدی بعد به دوستانی ک نمیخوان هدیه میکنی؟؟؟

حکمتتو شکر

سلام ببخشید ممنون میشم سوال من رو جواب بدین 

من ۲۱ شهریور پریود شدم و بعد از تموم شدن پریودم رابطه داشتم و قرص اورژانسی مصرف کردم مجدد ۱ مهر پریود شدم و تا ۳ روز خونریزی داشتم در این حین مجدد رابطه داشتم اما محافظت شده اما الان ۱۲ آبان هنوز پریود نشدم بعد از ۳ روز تاخیر آزمایش خون دادم با بتای ۳ منفی شد و در این مدت بیبی چک استفاده کردم که منفی بود آیا ممکنه من باردار باشم؟ اگه نه پس چرا ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌پریود نمیشم ممنون میشم راهنماییم کنین خیلی استرس دارم 

2706