2733
2734
عنوان

مشاوره با مرکز مامایی مهرآسا

| مشاهده متن کامل بحث + 36054 بازدید | 3253 پست
سلام من رفتمم پیش ماما گفت سه ماه قرص فولیک اسید بخورم وجلوگیری کنم ولی من دوست دارم جلوگیری نکنم نظ ...

سلام اگر کمبود فولیک نداشته باشید میتونید اقدام کنید

به شرط اینکه آزمایش خون تایید کند و سابقه تولد نوزاد مشکل دار در خانواده نداشته باشید

سلام دختر من ۵سالشه از واژنش دوبار توی دستشویی خون اومد و میگه درد دارم علتش چی میتونه باشه؟ نه ضربه ...

سلام با توجه به سن دخترتون و کنجگاوی جنسی شاید توسط خودش مورد بررسی قرار گرفته است

در شرایط بلوغ زودرس هم نیست

خودتون معاینه کنید ببینید آثاری از صدمه یا ضربه وجود ندارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام روزتون بخیر من ۲۸ هفته باردارم تو ۲۵ هفتگی به علت تکون نخورن جنین به بیمارستان که مراجعه کردم ب ...

سلام بهترین کار اینه که در مرحله اول مطمئن بشید که کیسه آب سالمه: یه نوار بهداشتی را قبل از گذاشتن وزن اونو محاسبه کنید و بعد بزارید و یک ساعت راه برید اگر کیسه آب پاره بشه وزن نوار بهداشتی زیاد میشه

راه دوم تست آمنیوشور در آزمایشگاه داده بشه

سونوگرافی هم در اینکه تهدید به زایمان زودرس وجود دارد یا نه کمک کننده است

سلام من ۳۶ سالمه، یک فرزند شش ساله دارم، دوتا سقط داشتم الان هفته هفت بارداری هستم. شبی یک عدد اسیدف ...

سلام میتونیدروزی یک عدد شیاف استفاده کنید

استرس نداشته باشید

اگر جنین سالم باشد قطعا میماند به خدا توکل کنید

2731
سلام من در اقدام بارداری بودم که به علت قطع نشدن پریودم به دکتر مراجعه کردم ومتوجه شدم که دو تا فیبر ...

سلام از قرصهای ضد بارداری با دوز بالا یا داروهایی مثل ترنسید  تحت نظر پزشکتون بهتره استفاده کنید

سلام من دوروزپیش قرص واژینال پروواژمصرف کردم ولی متاسفانه تاریخ انقضاش رونگاه نکردم وامروزمتوجه شدم ک یک ماه هست ازتاریخش گذشته حالام خیلی حس بدی دارم وسوزش دارم وترشحات زیادنمیدونم چیکارکنم ☹ایادمنوش پونه کوهی خوبه ؟

سلام خسته نباشید، من روز یازدهم دورم رفتم سونوگرافی که یه فولیکول به سایز 23داشتم که هنوز ازاد نشده بود ولی تمام علائم تخمک گذاری وترشح خیلی زیاد داشتم، دکترم گفت این فولیکول برای روز یازدهم خیلی بزرگه واحتمالا این فولیکول از دوره قبل پرییودیت بوده اصلا همچین جیزی امکان داره مگه نباید اگه ازدوره قبل بوده کیست میشد؟ یک سالم هست که دراقدامم وباردار نمیشم

2740

سلام امروز رفتم دکتر بم گفت فولیکولم۲۵ .سونو داخلی انجام دادم گفت باردار نیستی ولی تادوهفته دیگه مراجعه کن اگه بارداری که هیچ ولی اگه نیستی بهت دارو میدم .نباید از ۲۵بزرگتر بشه.

نظرتون چیه یعنی باردارم؟

سلام وقتتون بخیر ...یه سوال ذهن منو درگیر کرده ممنون میشم راهنمایی کنید

من خون پریودم کشسان ولزج هست ...مثل ترشح کشسانه

نرمال؟یا باید رقیق باشه؟این کشسان ولزج بودن خون پریود دلیل بر عفونت؟

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  

سلام 12 روز از موعد پریودم گذشته دو دفعه بیبی چک زدم منفی بود خیلی کمر درد و دردای پربودی دارم ولی نمیاد به نظرتون چیکار کنم؟ ممکنه باردار باشم؟ 

خدایا شکرت برای همه چیزای خوبی که به من دادی💙💙💙

سلام خسته نباشید من سندرم ترنر دارم و دکتر غددم به من برای عادت شدنم سیپروترون داد ولی سینه هام خیلی رشد نکرده ایا به نظر شما مدروکسی و اکوین برام بهتر نیست

اغلب وقتی امیدت رو از دست میدهی و فکر میکنی این اخر خطه خدا از بالا بهت لبخند میزنه و میگه ارام باش این فقط یک پیچه نه پایان  
2706