2410
2553
عنوان

مشاوره با مرکز مامایی مهرآسا

| مشاهده متن کامل بحث + 36041 بازدید | 3253 پست

سلام ببخشید من دوماه زایمان کردم خونریزی زایمانم ۱۰ روز بود و تا ۷ روز بعدش لکه بینی داشتم ۲۷ بهمن پریود شدم و با فاصله یه هفته امروز دوباره پریود شدم علت چیه خیلی نگرانم تو نت نوشته که شاید بقایای جفت باشه امکان داره

زندگی فقط گذشت نیست،گذشت تمام زندگیست

سلام ببخشید نمدونم شما می تونید بهم جواب بدید یا نع دو روز پیش خونریزی داشتم ینی در حین دفع مدفوع خون میومد روشن بود خیلی هم زیاد نبود تا الانم مدفوع نکردم مشکل چیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دخترم سه ماه و نیمه هستش.امروز بردمش توی حمام پاهاش رو شستم وقتی که اومدم توی خونه دیدم کف دست و پاش کاملا سفید شده رو به زردی داره اما بعد چند دقیقه به حالت عادی برگشت. این عادی هستش یا نه

با عرض سلام و خسته نباشی 

من سه هفتس علائم بارداری رو دارم 

۲۰ باید عادت دقیق میشدم نشدم درد سینه و کمر درد شدید بی سابقه دارم و احساس خفگی وگر گرفتگی و درد زیر شکم دارم 

فردا بیبی چک میخوام بزنم 

از ترس کرونا نمیرم ازمایش بدم ما مازندرانیم اینجا هم تو شهر همه جا قرنطینس 

بنظرتون باردارم؟؟؟

برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم میکنی 😊❤🌹                   طُ بهترین اتفاق زندگیمی 👩‍❤️‍👨✨🧿❤️            مازندران 😎✨❤️                      
2720
سلام من 32هفتمه آزمایش ادرار دادم عفونت نشون داد یه دوره دارو مصرف کردم دوباره رفتم آزمایش بازم عفون ...

سلام حتما میوه جات اسیدی مثل مرکبات بخورید

آب فراوان و تخلیه کامل ادارار

خودتون خشک نگه دارید

سلام ببخشید من دوماه زایمان کردم خونریزی زایمانم ۱۰ روز بود و تا ۷ روز بعدش لکه بینی داشتم ۲۷ بهمن پ ...

سلام این اتفاق میتونه ناشی از کاهش هورمونها باشه اما اگر در زایمان مشکوک به ماندن جفت بوده اند بهتر است سونو انجام دهید

اگر شیردهی از پستان دارید هم ممکنه این اتفاق به خوردن شیر بستگی داشته باشد

سلام ببخشید نمدونم شما می تونید بهم جواب بدید یا نع دو روز پیش خونریزی داشتم ینی در حین دفع مدفوع خو ...

سلام در مرحله اول به بواسیر و شقاق می توان شک کرد اگر درد هم داشته باشید در غیر این صورت در صورت تکرار باید آزمایش مدفوغ بدهید

2714
با عرض سلام و خسته نباشی  من سه هفتس علائم بارداری رو دارم  ۲۰ باید عادت دقیق میشدم نشدم ...

سلام از بی بی چک استفاده کنید

استرس کرونا هم میتونه باعث این علائم شده باشد

منتظر قاعدگی بمانید تا ده روز 

سلام با وجود کرونا مراجعه ب ازمایشگاه ها جهت انجام غربالگری اول لازمه؟ 

سلام با توجه به اینکه بین غربالگری اول و دوم فاصله کمی وجود دارد و احتمالا هر دو در ایام کرونایی باید انجام شود

اگر بتونید از همه نظر مراقبت کنید یکی از این دو را برید

هفته 12-13 سه ماهه اول

هفته 15-16 سه ماهه دوم + سونو انومالی اسکن هفته 18

سلام روزتون بخیر من ۲۸ هفته باردارم تو ۲۵ هفتگی به علت تکون نخورن جنین به بیمارستان که مراجعه کردم بهم گفتن که دهانه رحم نرم شده و پایین اومده و عفونت و ترشح داری بعد به پزشک زنان مراجعه کردم و شیاف پروژستورون و امپول پرلوتون برام تجویز کرد از طرفی دیروز به طور ناگهانی یکدفعه لدون اینکه احساس ادرار داشته باشم تموم محتویات مثانم خالی شد و تا پایین شلوارم خیس شد و وقتی دستشویی رفتم اندازه معمول ادرارم بازم ادرار داشتم ...الان که دسترسی به پزشکم ندارم این سوال برام پیش اومده که این بی اختیاری ادرار بوده و یا کیسه ابم بوده که نشت داشته و از دیروز تکون بچمم خیلی به نسبت کمتر شده یه ضربات خیلی کوچیک و جزئی داره ولی قبلا محکمتر بود و زیر دلمم خیلی تیر میکشه البت حدود ۱ هفتس که تیر کشیدن رو داره .... من چیکار کنم الان  

سلام من ۳۶ سالمه، یک فرزند شش ساله دارم، دوتا سقط داشتم الان هفته هفت بارداری هستم. شبی یک عدد اسیدفولیک ۵ و یه عدد قرص آ اس آ میخورم طبق دستور دکترم. چند روزه که ترشحات قهوه‌ای رنگ دارم و باتوجه به تعطیلات نوروز دسترسی به دکترم ندارم. سقط قبلی هم از همین ترشحات قهوه‌ای رنگ شروع شد و منتهی به سقط شد. توروخدا بگین چکار کنم؟ شیاف سیکلوژست هم دارم ولی ننیدونم باید استفاده کنم یا نه؟ و روزی چند بار؟

سلام من در اقدام بارداری بودم که به علت قطع نشدن پریودم به دکتر مراجعه کردم ومتوجه شدم که دو تا فیبروم سوب سورال 17 و 18 میل دارم ودکتر به من پروژسترون داد ولی با خوردن آن خونریزی من بیشتر شد و هنوز با اینکه 28 روز از پریود قبلی من می گذرد هنوز مانند قبل خونریزی شدید دارم باید چکار کنم

2706