2737
2739
عنوان

النگو بدون اجرت گیرم میاد؟؟؟؟؟

370 بازدید | 23 پست

چقد به نفعه؟النگو خودمو دونه ۲۳ ت خریدم الان پشیمونم همش خرد میشه میخوام عوض کنم ولی میگن ضرر اگه بخوام با النگو بدون اجرت عوض کنم هم ضررمه؟

چرا عاقل کند کاری،که باز آرد پشیمانی🫴🏻                              من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم🫂🥲

اره بزن دیوار

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره بزن دوار

خب الان اگه النگو خودمو بفروشم ضرر میکنم؟

چرا عاقل کند کاری،که باز آرد پشیمانی🫴🏻                              من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم🫂🥲
2731
با طلای نو بخوای عوض کنی بله ضرره اما دست دوم واونم بدون اجرت بتونی پیدا کنی ضرر نمیکنی 

آهااا

النگو خیلییی قشنگه طرح کویتی ولی تا دست کردم ه جاش خورد شده🥺

اسی شما چه بخوای بفروشی چه بخوای عوض کنی باید قیمت دست دوم بفروشی (درهرصورتت روی فروش ضررتو کردی)

حالا وایه خرید اگ دست دوم بخری ضررش کمتره تا بخوای نو بخری و باز اجرت ساخت و مالیاتو اینا بدی

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
آهااا النگو خیلییی قشنگه طرح کویتی ولی تا دست کردم ه جاش خورد شده🥺

منم داشتم از اونا لبه هاش می‌ریخت...بگرد ایشالا یه چیز بهتر پیدا می‌کنی 

گر قیامت قصه باشد من کجا بینم تورا 💔
2740
اسی شما چه بخوای بفروشی چه بخوای عوض کنی باید قیمت دست دوم بفروشی (درهرصورتت روی فروش ضررتو کردی) ح ...

حالا چیکار کنم پس مال خودم ۴ تاش نزدیک ۱۰۰ تا شده الان بفروشم ک خیلی ضرر میکنم🥲

منم داشتم از اونا لبه هاش می‌ریخت...بگرد ایشالا یه چیز بهتر پیدا می‌کنی 

چیز بهتر ک هس ولی فک کنم خیلی ضرر کنم

حالا چیکار کنم پس مال خودم ۴ تاش نزدیک ۱۰۰ تا شده الان بفروشم ک خیلی ضرر میکنم🥲

وزنش چقد شد اینو بگو

وزنش چقد شد اینو بگو

یادم نیس بخدا فقط میدونم دونه ۲۳ تا شد

میشه ینی؟

اره چرا نشه من بارها این کارو کردم برو وزن کن بعد اگه سایتی جایی میذاری بگو معاوضه با هم وزن خودش اینجوری هیچ ضرری نداره یا تو همون طلا فروشی بگو با طلا دست دوم معاوضه میکنم 

گر قیامت قصه باشد من کجا بینم تورا 💔
2706