2737
2734
عنوان

وام آزاد شیراز

51 بازدید | 1 پست

سلام دخترا شوهرم فوری باید عمل قلب بشه پول لازم دارم هیچکس رو ندارم ازش پول بگیرم اصفهان یا شیراز مخصوصأ شیراز کسی رو میشناسید سرمایه آزاد بده با سفته و مخضری توروخدا اگه از دستتون کاری بر میاد دریغ نکنید

سلام دوست عزیز اول خودم رو معرفی میکنم  فاطمه عرب عامری یکی از مشاوران شرکت هلدینگ رادین هستم  این شرکت بیش از 10 سال سابقه داره یکی از معتبرترین شرکت ها در این زمینه است. ادرس شرکت ما تهران  محله سعادت اباد  مترو میرداماد هست . کار ما پرداخت سرمایه هست به این صورت که شما سند ملک ماشین  چک  سفته طلا  یکی از اینها که مد نظر شما هست رو به ضمانت میزارید  .درصد سود ها را خدمتتون میگم  سند ملک با سود 3 درصد  خودرو طلا  سیمکارت  با سود 8 درصد  چک صیادی با سود 10 درصد می باشد. درصد سود ها عالی هست بعضی شرکت ها رو سراغ دارم تا 25 درصد هم سود دارند. سود 8 درصد به این معنی هست مثلا اگر شما وام 100 میلیونی بخواهید ماهی 8 میلیون به ما میدید و سال دیگه 100 میلیون رو  پرداخت میکنید.                                                                            پرداخت وام برای خودرو طلا  سیمکارت نهایتا تا یک ساعت زمان میبره اما ملک به دلیل استعلام و بازدید یک هفته حدودا زمان میبره. ما به همه مشتری ها در تمام شهر ها وام میدهیم اما اولویت اصلی مون تهران هست. شما اصلا برای گرفتن وام نیازی نیست هزینه اولیه ای بدید ما اینجوری نیستیم که پول دریافت کنیم و بعد 1 ماه وام مشتری رو بدیم . خودتون حضوری بیاید کاملا متوجه میشید  رزومه شرکت رو در اینترنت هم میتونید ببینید.                                                                                شماره بنده 09940199167 هست  در ایتا پاسخگویی دارم  خیلی سریع پاسختون رو میدم  اگر سوالی ابهامی بود بفرمایید. اگر سوالی ندارید پیام بدید شماره مدیر شرکت رو برای هماهنگی کارتون بدم  تماس گرفتید حتما باید بگید  مشاورتون من هستم  ایشون فقط برای هماهنگی هست یعنی هر زمان قطعی شدید و هیچ گونه سوالی نداشتید و میخواستیذ وام بگیرید باهاشون تماس بگیرید  پس دقت کنید تا زمانی سوالات و ابهاماتتون برطرف نشد به مدیریت تماس نگیرید .