2737
2739
عنوان

سرم تقویت ابرو سریتا

411 بازدید | 17 پست

از ۳۸ شهریور ماه روزی ی بار یا دو بار دارم میزنم ولی هنوز تغییر خاصی ندیدم

از الان یک روز درمیون بزنم بعدش دو روز......

آخه شنیدم باعث ریزش میشه راسته؟ 

یعنی از ابرو های خودم کمتر میشه؟

تردید نکن که نوری هست🌝🍀                                    تو به اندازه ی🦋شدن زیبایی!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دکتر بهم داد ولی من نزدم، هرشب باید بزنی تا یک دو ماه

منم با تایید دکتر پوست و مو  زدم 

تردید نکن که نوری هست🌝🍀                                    تو به اندازه ی🦋شدن زیبایی!
2728

من برای مژه اش رو زدم به تدریج از هر روز به یک روز در میون بعد دو بار در هفته و الان یک بار در هفته رسوندم ولی قطع نکردم 

مژه هام هم با این کم کردن نریختن

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم
من برای مژه اش رو زدم به تدریج از هر روز به یک روز در میون بعد دو بار در هفته و الان یک بار در هفته ...

پس همین کار رو کنم 

من برای مژه اش رو زدم به تدریج از هر روز به یک روز در میون بعد دو بار در هفته و الان یک بار در هفته ...

اثر داشت؟میگن‌محصولاش خوبه

من رفتم‌سریتا بخرم‌خانومه یه چیز دیگه داد گفت اینو بزن هم ابروئه هم‌مژه ۵۵۰ بود حالا پشیمونم میگم برم همون سریتا بخرم

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
اثر داشت؟میگن‌محصولاش خوبه من رفتم‌سریتا بخرم‌خانومه یه چیز دیگه داد گفت اینو بزن هم ابروئه هم‌مژه ...

فروشنده ها که فقط کالای خودشون رو تبلیغ میکنن همیشه از چندین نفر که چیزی رو استفاده کردند بپرسید

بله اثر داشت من مژه های خودم خوب بود الان بلندتر شده ریمل هم بزنم مثل کاشت

2738
فروشنده ها که فقط کالای خودشون رو تبلیغ میکنن همیشه از چندین نفر که چیزی رو استفاده کردند بپرسید بل ...

اشتباه کردم واقعا 

خیلی دیدم از سریتا تعریف میکنن اصلا به نیت همون رفتم اینجوری شد

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
اشتباه کردم واقعا  خیلی دیدم از سریتا تعریف میکنن اصلا به نیت همون رفتم اینجوری شد

اگر باز نکردی ببر با هر چیز دیگه ای که مورد استفاده ات هست عوض کن

اگر باز نکردی ببر با هر چیز دیگه ای که مورد استفاده ات هست عوض کن

اره حتما میبرم ممنون

2706