2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رژیم چی بهتره؟ 

من رژیم خاصی نگرفتم هرچی خودم بلد بودم به کار بستم ولی کالری شماری کردم خیلی خوب بود و ورزش هم کردم 

گیلِ دِتتر👸🏻...(طفلک همش لَنگ نونه این سفره هرچی که داشته برداشته و بَذل کرده میگفت ده سال هر روز راه دوا خونه ها رو تَرک موتور گریه کرده میرفت و میگفت پشت لبخند سه در چهارم قسطِ عقب مونده دارم، ای چِرک رو اسکناسا اَرابه ی ناشناسا پیکان دلتنگ بابا بارِ تلنبار مونده از شهر و از یار مونده قربانی جنگ بابا🕊)
میخوای خودتو بکشی!!!! با کتوژنیکم هفته ی ۶ کیلو کم نمیکنی  گیریم ۶تام کم کردی سر دو روز برمیگر ...

اخه با رژیم کالری شماری و کم خوری یه صدم هم کم نمیکنم

.. Army.. 💜.. ماهلین هسدم..💜..  
جدی🥲😂

بله نهایتا شما بتونی رژیم انگور بگیری که اونم اصول داره مثلا هفته اول صبحونه فقط انگور میخوری . ناهار شام هم میخوری . هفته دوم سوم صبحانه و ناهار انگور میخوری شامتم میخوری 

فقط هفته آخر هر سه وعده انگور میخوری و بینشم میتونی چیز میز بخوری ولی کم . 

نه اینکه شما هیچی نخوری تعادل یون ‌ ویتامین بهم بزنی کبد و کلیه رو داغون کنی فقط آب بخوری  . صد تا اسیب رو ده سال جلو بندازی . مگه هر چی دیدی تعریف میکنن باید انجام بدی ‌

امان از مجازی 

زندگیم یهو ورقش برگشت از وقتی موهبت الهی رو درک کردم و آشنا شدم ☀️🪄  من معتادم !!! به ماجراجویی دختری هستم آمیخته به هنر 🌏☄️ 🌱ولی من به تموم‌چیزایی که گفتن نمیرسی رسیدم✨💚میشه بدون توهین اظهار مخالفت  کرد ‌‌.‌‌میشه بدون تحقیر اظهار وجود کرد..میشه بدون تخریب جایگاه پیدا کرد.   میشه بدون حسادت بدست آورد . پس وجودت رو خراب نکن دوست من🥰🫀عاشق خلق هنرهای آلبرت بیرشتات🪴
2706